BURBERRY podkład w kompakcie Cashmere Compact

by

Podkład w kompakcie to świetna alternatywa dla klasycznych fluidów. Idealny nie tylko do stacjonarnego użytku, ale również doskonale spisze się w podróży czy skryty w torebce przyda się do poprawek w ciągu dnia. Bardzo je lubię i zawsze z zainteresowaniem przyglądam się produktom dostępnym w takiej formie. Przyszła pora na Cashmere Compact marki Burberry.

Ma lekką, miekką, niemalże kremową formułę. Nakłada się szybko i sprawnie, to właśnie jedna z większych zalet podkładów w kompakcie i za to tak bardzo je lubię. Nawet jeśli się spieszysz i nie masz za dużo czasu na makijażowe przyjemności, dzięki niemu ekspresowo uzyskasz efekt na jakim Ci zależy.

Poziom krycia możesz swobodnie modulować. Wszystko zależy od tego jaką formę aplikacji sobie obierzesz. Omiecenie skóry większym, puchatym pędzlem da Ci lekkie krycie, w takiej opcji Cashmere Compact świetnie spisuje się u mnie jako puder wykończeniowy na podkład (obecnie Chanel CC Cream w odcieniu B40 >>). Jeśli chcę nosić go solo i zależy mi na uzyskaniu mocniejszego krycia, wybieram aplikację twardszym, bardziej zbitym pędzlem (na przykład Marc Jacobs The Face II >>) i stempluję skórę. W tym przypadku poziom krycia jest mega, już po jednej warstwie!

Cashmere Compact jest idealny jeśli zależy Ci na efekcie miękkiej, matowej skóry, otulonej kaszmirową delikatnością. Doskonale koryguje niedoskonałości, nadaje jednolity odcień i sprawia, że cera wygląda nieskazitelnie. Jest przy tym lekki, nie wysusza skóry ani jej nie obciąża. #love

W skład produktu wchodzi opracowana przez markę Burberry mieszanka dzikiej róży, herbaty i lawendy, a filtr SPF 20 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania.

Dostępny w 5 odcieniach. Mój jest najciemniejszym ze wszystkich i zwie się Honey No.32. Średnio ciemny beż do ciut ciemniejszej karnacji albo do jasnej, jak moja, po zażyciu kilku kąpieli słonecznych.

* Makijaż Burberry znajdziesz w perfumerii Sephora Arkadia oraz na sephora.pl