BURBERRY Fresh Glow Highlighter i Lip Colour Contour

by

Marka Burberry znana jest ze swojego uwielbienia dla świeżej, naturalnej i rozświetlonej cery. Kolekcja Essentials to ucieleśnienie makijażowej filozofii Burberry, której marka hołduje od początku swego istnienia : konturowanie i rozświetlenie. Znajdziesz w niej puder rozświetlający Fresh Glow Highlighter oraz sztyft do konturowania i rzeźbienia kształtu ust Lip Colour Contour Pen. To zestaw niezbędnych produktów dla osiągnięcia niewymuszonego efektu rozświetlenia i podkreślenia kształtu twarzy, wydobywając tym samym naturalny blask oraz zapewniając idealnie gładkie i pełne usta.

Rozświetlacz Fresh Glow Highlighter po raz pierwszy w ofercie Burberry pojawił się przy okazji zeszłorocznej kolekcji wiosennej. Jednym z dwóch był Nude Gold >>. W tym roku marka zdecydowała o ich wprowadzeniu do stałej oferty, jednocześnie poszerzając portfolio o dwa nowe odcienie : Rose Gold i mój Pink Pearl.

Zainspirowany delikatnymi tkaninami królującymi na wybiegach, wykończony misternym koronkowym wzorem. Pozwala na uchwycenie naturalnego blasku i stopniowalne rozświetlenie. Od Ciebie zależy czy efekt będzie subtelny, a skóra zaledwie muśnięta świetlną poświatą, a może wolisz mocniejszy look i masz chęć na małe, migoczące iskierki. To pierwsze zapewni Ci delikatne omiecenie twarzy puchatym pędzlem, to drugie uzyskasz poprzez bardziej warstwową aplikację twardszym, bardziej zbitym pędzlem. W obu przypadkach możesz liczyć na piękne rozświetlenie cery i podkreślenie tych elementów twarzy, które naturalnie odbijają światło.

Pink Pearl, Nude Gold

Druga nowość w ofercie Burberry, to sztyft do konturowania i rzeźbienia kształtu naturalnie pełniejszych ust Lip Colour Contour. Zainspirowany zakulisowymi technikami makijażu, nadaje delikatny cień na linii warg, tworząc efekt pełniejszych, bardziej wydatnych ust. Możesz stosować go jako podkład pod pomadkę, jako konturówkę nadającą ustom pożądany kształt, a także samodzielnie jako naturalne, matowe wypełnienie.

Kremowa formuła zapewnia łatwą aplikację i długotrwały komfort. Pełne krycie uzyskasz już po jednej warstwie. Sztyft dostępny jest w czterech cielistych kolorach. Mój to Medium No. 03. W moim makijażu możesz zobaczyć go w duecie z bezbarwnym błyszczykiem.

Produkty z kolekcji Essentials są idealne do kreowania subtelnego rozświetlenia i konturowania twarzy. Znajdziesz je oczywiście w perfumerii Sephora Arkadia i na sephora.pl

od dołu : Fresh Glow Highlighter Nude Gold i Pink Pearl, Lip Colour Contour Medium 03