Nowości DIOR DreamSkin

by

Perfekcyjna, przy tym naturalnie wyglądająca skóra jest marzeniem każdej kobiety. Wszystkie chcemy by była zdrowa i pełna życia. Makijaż musi być lekki i niezauważalny, a cera promienna i świeża. Chcąc zadbać o urodę, szukamy często hybrydowych, praktycznych rozwiązań, które potrafią dostosować się nie tylko do naszej skóry i upodobań, ale także do stylu życia. Każda z nas jest wyjątkowa i ma swoje potrzeby, przyzwyczajenia i upodobania. Idealny program pielęgnacyjny powinien zapewniać natychmiastowe, widoczne zmiany oraz maksymalną skuteczność w minimalnym czasie. Nie ma tutaj miejsca na kompromisy.

Dior lubi wyzwania. W 2014 roku opracował kompleksową pielęgnację odmładzającą DreamSkin, tworzącą nowy wymiar perfekcyjnej cery, a 2 lata później, wykorzystując unikalną wiedzę i doświadczenie w zakresie optycznych i biologicznych składników skóry, zaoferował formułę z pogranicza pielęgnacji i makijażu DreamSkin Cushion >>. Perfekcyjna uroda urosła do rangi filozofii pielęgnacji Dior. Jej cel to natychmiastowy efekt bez wysiłku, dostosowany do każdej skóry.

W tym roku marka poszła o kolejny krok dalej i stworzyła pierwszy program, w którym perfekcja staje się synonimem naturalności. Trzy specjalistyczne, hybrydowe produkty, które możesz dobierać w zależności od typu skóry i stylu życia :

DreamSkin Advanced : pielęgnacja o jeszcze skuteczniejszym działaniu korekcyjnym, która przesuwa granice perfekcji, a jednocześnie zapewnia większy komfort

• DreamSkin Perfect Skin Cushion SPF 50 (nowy odcień 025 Nude) : pielęgnacja tworząca nowy wymiar perfekcyjnej cery, oferuje natychmiastowy efekt zawsze i wszędzie, dostosowując się do każdej karnacji

• DreamSkin 1-Minute Mask : pierwsza maska Dior z efektem peelingu przywracającego skórze perfekcyjny wygląd zaledwie w minutę (!).


DreamSkin Advanced


Wyobraź sobie pielęgnację, która każdego ranka „filtruje” naturalny, promienny blask skóry bez tworzenia widocznej powłoki, w spektakularny sposób zmieniając wygląd cery z efektem ożywczej świetlistości. Tak właśnie działa DreamSkin Advanced, czyli nowa, udoskonalona wersja kultowego już produktu. Naukowcy Dior postanowili odtworzyć biologiczne zachowanie skóry, obserwując zdolność odbijania światła przez zdrowy naskórek. W rezultacie uzyskali zwiększony efekt rozpraszania światła oraz bardziej intensywną świetlistość cery.

By jeszcze bardziej udoskonalić efekt perfekcyjnej skóry, pogłębiono też działanie antystarzeniowe DreamSkin. Aktywowane pod wpływem działania specjalnego kompleksu komórki macierzyste wytwarzają więcej komórek skóry właściwej, zwiększając w ten sposób produkcję kolagenu i elastyny. Z każdym dniem wewnętrzne warstwy skóry właściwej odzyskują prawidłową strukturę i naprężenie. Powierzchnia skóry staje się gładka i równomierna, a promienny blask cery bardziej intensywny i widoczny.

DreamSkin Advanced może być stosowany przez kobiety w każdym wieku, choć oczywistym jest że niektóre efekty najlepiej zauważą skóry ciut bardziej dojrzałe. Nakładaj go codziennie, rano i wieczorem, jako podstawową pielęgnację lub na zazwyczaj stosowany krem. Ja jako fanka rozbudowanej pielęgnacji wybieram tę drugą metodę. Formuła jest lekka, idealnie stapia się ze skórą i dobrze wchłania. Zapewnia uczucie komfortu w momencie nałożenia oraz w ciągu dnia.

Kosmetyk ładnie wygładza powierzchnię skóry i delikatnie koryguje niedoskonałości. Zwykle na okolice nosa i policzki, gdzie mam najwięcej zaczerwienień i przebarwień, nakładam dwie warstwy podkładu lub jedną i dodatkowo korektor. Po zastosowaniu DreamSkin Advanced jedna warstwa podkładu na ogół wystarcza. Koloryt skóry jest wystarczająco dobrze wyrównany i nie czuję potrzeby nakładania na nią kolejnego produktu.

Po nałożeniu DreamSkin Advanced cera jest świetlista i promienna, jednocześnie bardzo delikatnie zmatowiona. Świeża i pełna życia, nawet po zarwanej nocy. Odczuwa komfort przez cały dzień. Przy regularnym stosowaniu, rano i wieczorem, skóra staje się bardziej sprężysta i miękka. Drobne linie się wygładzają, a cera staje się bardziej równomierna.


DreamSkin 1-Minute Mask


Maska, która działa w 1 minutę? Oczywiście! W 1-Minute Mask zostały skoncentrowane wszystkie odkrycia technologiczne DreamSkin. W ciągu zaledwie 60 sekund skóra odradza się, proces regeneracji komórek zostaje pobudzony, a skuteczność Dreamskin Advanced optymalnie wykorzystana. Dział naukowy Dior dobrał najlepsze chemiczne substancje złuszczające – kwas salicylowy (BHA), kwas glikolowy i cytrynowy (AHA) oraz kwasy kwiatowe – i stworzył optymalne stężenie, które sprawia, że skóra ulega metamorfozie w ciągu zaledwie jednej minuty.

Ponadto niewidoczne gołym okiem, zamknięte w kapsułkach substancje perłowe rozświetlają cerę z chwilą nałożenia : pod wpływem masażu i mechanicznego oddziaływania kapsułki uwalniają świetlne pigmenty, które pobudzają koloryt cery i jej promienny blask.

Maska DremSkin 1-Minute Mask stosowana przed pielęgnacją DreamSkin maksymalnie zwiększa efekt nieskazitelnej i pięknej cery. Ma postać kremowego, perłowego żelu w różowym odcieniu, który podczas rozprowadzania i masażu przekształca się w biały krem. Nałóż ją na twarz i delikatnie masuj, aż do momentu gdy konsystencja zmieni się w miękki, biały krem (trwa to kilka sekund). Pozostaw na minutę i spłucz. Zmieniająca się konsystencja rewolucjonizuje peeling i otacza skórę delikatnym woalem świeżości.

Po zmyciu maski cera jest delikatnie rozjaśniona, niedoskonałości zostają skorygowane. Równomierna, ożywiona skóra tryska świeżością. Oznaki zmęczenia ustępują. Bardziej świetlista i gładsza cera odzyskuje swój naturalny, promienny blask.

DreamSkin to skuteczny program perfekcyjnej skóry. Dla wszystkich kobiet, które pragną uzyskać efekt naturalnej perfekcji. Niezależnie od wieku, typu skóry czy też stylu życia.

DreamSkin Advanced, DreamSkin 1-Minute Mask