ESTEE LAUDER Double Wear Stay-in-Place Makeup

by

Jeśli miałabym wskazać jeden kultowy kosmetyk, który znam już tak długo, że wydaje się że niemal od zawsze, taki który jest nie tylko flagowym produktem marki, ale również przedstawicielem określonej grupy produktów, który jest ikoną makijażu dla milionów kobiet na całym świecie, byłby to na pewno podkład Estee Lauder Double Wear. Jest z nami już od 20 lat i każdy kolejny rok jego obecności na rynku i w naszej świadomości, umacnia jego pozycję jeszcze bardziej.

Uwielbiany na trwałość, świetne krycie, niezawodność w każdej sytuacji i nieskazitelne wykończenie jakie oferuje cerze. Nałożony na dobrze nawilżoną skórę wygląda doskonale. Fantastycznie maskuje niedoskonałości, ujednolica koloryt i optycznie wygładza. Idealnie stapia się ze skórą.

Nie jest ciężki, pod warunkiem że nie przesadzisz z ilością warstw. Jeśli uda Ci się stworzyć efekt maski, to najprawdopodobniej sama się o to prosiłaś. Nałożyłaś za dużo, a może za słabo roztarłaś.. Mi się nigdy to nie zdarzyło i nie uważam że jest to podkład szczególnie wymagający. Każda kobieta, która maluje się na co dzień powinna sobie bez problemu z nim poradzić.

Jedyne co musisz zrobić, to dobrze przygotować pod niego skórę. Odpowiednio nawilżona dogada się z DW najlepiej. W innym przypadku możesz rzeczywiście odczuć dyskomfort i uczucie ściągnięcia. Pamiętaj, że to podkład matujący, o przedłużonej trwałości, stwórz mu odpowiednie warunki, a zapewniam Cię że odwdzięczy się ładnym obrazkiem.

Metodę aplikacji dobrać możesz sobie sama. Jak Ci wygodniej. Ja większość tradycyjnych podkładów nakładam palcami albo zwilżoną gąbeczką beautyblender. Przy Double Wear nie muszę silić na nic innego. W obu przypadkach uzyskuję bardzo satysfakcjonujący efekt. Przyzwoite krycie, ładnie wyrównany koloryt i naturalny efekt.

Double Wear pięknie dopasowuje się do cery. Pozostawia po sobie aksamitnie gładkie, matowe wykończenie. Beztłuszczowa, regulująca poziom produkcji sebum formuła utrzymuje się na skórze przez zdecydowaną większość dnia, nie rozmazując się, nie zmieniając koloru i nie brudząc ubrań. Dostępny jest w 20 odcieniach.

* Jeśli bardzo przeszkadza Ci brak pompki, wiedz że pompka do podkładów MAC pasuje idealnie.

1W2 Sand