SISLEY Double Tenseur

by

Kremy, emulsje, sera.. W pewnym momencie naszego życia sięgamy po nie wszystkie, z nadzieją że będą odpowiedzią na coraz większe i bardziej złożone potrzeby naszej skóry. Nie wiem jak Ty, ale ja lubię produkty działające jednocześnie na kilku poziomach. Takie co nie tylko nawilżą, ale zrobią dla mojej skóry coś więcej. Produkty wielozadaniowe, które będą miały również zbawienne działanie liftingujące i przeciwzmarszczkowe. Tak jak Double Tenseur marki Sisley.

Double Tenseur to natychmiastowy i długoterminowy produkt o podwójnym działaniu. Dzięki napinającej i elastycznej formule działa natychmiast tonizująco, liftinguje i wygładza skórę. Ponadto zapewnia głębokie wzmocnienie jędrności skóry. Dzień po dniu połączenie silnie aktywnych składników pochodzenia roślinnego poprawia odporność struktur skóry, zwiększając jej spoistość i przywracając sprężystość.

Ma lekką, żelową, niewyczuwalną na skórze formułę, w której drzemie wielka siła. Możesz stosować go na kilka sposobów.

Zaaplikowany rano na pielęgnację doskonale niweluje ślady zmęczenia i niedospania. Możesz go nakładać na każdy produkt pielęgnacyjny. Ekspresowo wygładza strukturę skóry i rysy twarzy. Jest też świetną bazą pod makijaż. Delikatnie wklepany w wybrane partie twarzy w ciągu dnia ułatwia korektę makijażu, zapewniając efekt natychmiastowej poprawy wyglądu. Delikatnie rozświetla, odświeża i wygładza drobne linie. Wieczorem zaś idealnie spisze się jako błyskawiczny upiększacz przed ważnym wyjściem.

To kosmetyk wielozadaniowy, który działa zarówno na powierzchni skóry, jak i wewnątrz. Pierwsze efekty będziesz mogła zauważyć właściwie natychmiast. Działanie na powierzchni skóry sprawia, że skóra odzyskuje napięcie, jest wyraźnie zmiękczona, wygładzona i nawilżona. Od razu wydaje się być świeższa i bardziej wypoczęta.

Przy dłuższym, regularnym stosowaniu, Double Tenseur zadziała również w głębszych partiach skóry i to długofalowe działanie wpływa przede wszystkim na wzmocnienie jędrności. Skóra odzyskuje sprężystość i odpowiednie napięcie, jest intensywnie zrewitalizowana. Wyraźnie poprawia się jej gęstość i wrażenie wypełnienia, co znacząco opóźnia pojawianie się oznak wiotczenia. Rysy twarzy są uniesione, skóra twarzy jest ujędrniona. Oznaki zmęczenia zniwelowane. Skóra zyskuje lepsze napięcie i jest bardziej jędrna w dotyku. Efekt napinający utrzymuje się przez cały dzień, a skóra przez ten cały czas zachowuje poczucie komfortu.

Double Tenseur to idealny sprzymierzeniec urody. Nawet nie poczujesz jego obecności na skórze, a on i tak będzie robił swoje czary mary.