SEPHORA Sun Disk Wiosna 2017

by

Edycja takich produktów jak bohater dzisiejszego wpisu dobitnie daje do zrozumienia, że wiosna już tuż tuż.. skrywa się za rogiem i wyjdzie zza niego w pełnej krasie lada moment. Nie ulega wątpliwości, że ten fakt niezmiernie mnie cieszy, również z kosmetycznego punktu widzenia, bo to czas gdy bezkarnie mogę sięgać po ciepłe i słoneczne pudry brązujące, do których jak wiesz mam ogromną słabość.

Limitowana edycja klasycznego Sun Disk Sephora jest nową wersją pudru brązującego w kolekcjonerskim opakowaniu, zainspirowanym bogactwem tropikalnych lasów Azji. Stanowi perfekcyjne połączenie trzech uzupełniających się odcieni, aby podkreślić piękno skóry ultra naturalną opalenizną.

Doskonale nadaje się do każdej karnacji dzięki unikalnemu połączeniu trzech idealnie dopasowanych do siebie odcieni. Beż ładnie wyrównuje koloryt, morela odświeża, dodaje rumieńca i stwarza efekt wypoczętej cery, a złocisty brąz przepięknie ociepla i delikatnie rozświetla.

Możesz używać ich osobno jak i mieszać według własnych potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego którą metodę wybierzesz, możesz być pewna że Sun Disc nie tylko da Ci efekt subtelnej, naturalnej opalenizny, ale i cudowne rozpromieni lico.

Kupisz go oczywiście w perfumerii Sephora i na sephora.pl (choć obecnie zapas jest wyczerpany, ale może się jeszcze pojawi?).