GUERLAIN La Petite Robe Noire 043 Sun-Glasses

by

Wiosenna kolekcja marki Guerlain to nie tylko nowa odsłona kultowych Meteorytów, ale również kilka nowości w linii La Petite Robe Noire. Wśród nich 3 nowe kuszące odcienie pomadki. Dziś pokażę Ci jedną z nich, radosną, słoneczną i bardzo wiosenną. Nazywa się Sun-Glasses i jest w odcieniu, który niezaprzeczalnie z wiosną mi się kojarzy. Wesoła i energetyczna pomarańczka, która dodaje blasku i idealnie rozpromienia lico.

Intensywność koloru na ustach możesz swobodnie modulować. Jedna warstwa daje bardzo delikatne krycie i naturalny efekt. Każda kolejna je zwiększa i wydobywa ze sztyftu więcej koloru. To jak ostatecznie będzie wyglądać na ustach zależy więc wyłącznie od Ciebie.

Formuły lepszej również nie mogłaś sobie wymarzyć. Niezależnie od tego jak dużo jej nałożysz, czy chcesz stworzyć subtelny look na dzień czy bardziej intensywny na wieczór, możesz być pewna że nie obciążysz ust, bo pomadce La Petite Robe Noire bliżej do smakowitego balsamu niż tradycyjnej pomadki. Jest leciutka i kremowa, gładko sunie po ustach i otula je komfortową warstewką. Tak łatwą i intuicyjną aplikację zapewnia koktajl delikatnych olejków.

Ponadto wyselekcjonowane, czyste i ultra połyskujące pigmenty, które są następnie powlekane specyficzną żywicą, zapewniają efekt błyszczącego lakieru. Kolor na ustach lśni się i mieni jak szalony.

Jakby tego było mało, pomadki La Petite Robe Noire mają pyszny owocowo-kwiatowy zapach inspirowany nutami serca perfum o tej samej nazwie. Przyjemnościom więc nie ma końca…