BURBERRY Liquid Lip Velvet

by

W ostatnich miesiącach każda szanująca się marka kosmetyczna wzbogaciła ofertę swoich produktów o wykończenie matowe. Królują na perfumeryjnych półkach i kuszą przeróżnymi formułami i soczystymi kolorami. Nie da się ukryć, że to wykończenie bije ostatnio rekordy popularności. Przyszła też i pora na Burberry, która przedstawiła całemu światu swoje nowe Liquid Lip Velvet.

To nowe zdefiniowanie matowego kremowego koloru z komfortową puszystą konsystencją. Przypomina delikatną piankę, więc możesz sobie wyobrazić jaką przyjemność sprawia jej aplikacja na usta. Liquid Lip Velvet to innowacyjna formuła, która łączy w sobie bogaty pigment, możliwość równego nakładania i kremową konsystencję, aby stworzyć aksamitnie gładkie wykończenie.

Miękka, lekka i subtelna jak mgiełka konsystencja. Równo i gładko sunie po ustach, oferując pełne krycie i mocny, soczysty kolor już po jednej warstwie. Dobrze wyprofilowany aplikator pozwala na dokładne obrysowanie konturu warg i pokrywa usta nasyconym kolorem już po wykonaniu jednego ruchu. Niewysychająca formuła uwydatnia ładnie usta i cały czas je nawilża, sprawiając że kolor nie blaknie.

Liquid Lip Velvet dostępne są w bogatej palecie 14 odcieni. Mój zwie się Brilliant Violet No.45 i jest fioletowawą fuksją.

Kosmetyki Burberry możesz kupić oczywiście w perfumerii Sephora i na sephora.pl