Dr. brandt Magnetight Age Defier. Magnetyczna maska do twarzy.

by

Marki kosmetyczne prześcigają się w tworzeniu innowacyjnych formuł i technologii. Na każdym niemalże kroku zaskakują nas nowinkami i rewolucyjnymi rozwiązaniami. W przypadku produktu, który dziś Ci pokażę, określenie ‚innowacja’ wcale nie jest na wyrost. Choć śledzę najnowsze trendy i staram się być w miarę na bieżąco, to z takim produktem spotkałam się po raz pierwszy. Magnetight Age-Defier to przełom na miarę marki dr. brandt – pioniera w dziedzinie dermatologii kosmetycznej.

Magnetight Age Defier to maska magnetyczna o działaniu przeciwstarzeniowym i energetyzującym, która wykorzystuje strumień indukcji magnetycznej do redukcji objawów starzenia się skóry. Działa na procesy starzenia się skóry jak pole siłowe.

Wykorzystuje siłę przyciągania magnetycznego do zwalczania widocznych efektów stresu i negatywnego wpływu czynników środowiska. Stanowi autentyczne połączenie medycyny alternatywnej i zaawansowanych składników przeciwstarzeniowych. Jej formuła jest jednocześnie nasycona mikro-magnetycznymi cząsteczkami, które tworzą interakcje elektromagnetyczne odpowiedzialne za ich przemieszczanie się po powierzchni skóry, a co za tym idzie działanie odświeżające i odmładzające.

Formuła maski, opracowana w oparciu o żelazny pył, jest aktywowana przez cząsteczki magnetyczne – razem generują one elektromagnetyczne interakcje pozwalające na redukcję objawów starzenia się skóry i pozbycie się efektu zmęczonej cery. Żelazne, magnetyczne cząsteczki usuwają zalegające w skórze toksyny i zanieczyszczenia. Jednocześnie elektromagnetyczne interakcje symulują „efekt pola siłowego”, z czasem przywracają skórze jędrność, wspomagają jej naturalne procesy regeneracyjne, pozostawiając ją odmłodzoną i promienną. Ponadto maska zawiera 100%-owo naturalny drobno zmielony czarny proszek z turmalinu – pełnego mocy mistycznego kamienia, znanego jako jeden z najbardziej energetyzujących minerałów. Ten element pełni terapeutyczną rolę w neutralizowaniu negatywnej energii i wzmacnianiu pozytywnej energii dla efektu promiennej skóry.

Maska ma przyjemnie kremową, niezastygającą na skórze konsystencję. Tak jak zaleca producent, rozprowadzam na skórze cienką warstwę przy użyciu szpatułki i pozostawiam na kilka minut W tym czasie nie dzieje się nic co wzbudzałoby mój niepokój czy dyskomfort. Nic nie piecze ani nie mrowi. Po około 10 minutach przystępuję do usunięcia maski i wtedy zaczynają się dziać czary mary. Trójkącikowy magnes owijam w chusteczkę higieniczną i przesuwając nim po skórze usuwam kosmetyk. Poruszany magnes wytwarza pole magnetyczne i ‘ściąga’ produkt z powierzchni twarzy. Daje miłe, trudne do zdefiniowania odczucie. Maska odchodzi po całości, jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki.

Magnetight Age Defier to maska ‘sucha’, nie należy do jej usunięcia, ani po, stosować wody. Pozwala to nasycić skórę aktywnymi składnikami na dłużej. Po takim zabiegu na powierzchni zostaje ochronna, delikatnie tłusta warstewka, którą delikatnie wklepuję. Wchłania się w przeciągu godziny.

Skóra natychmiast po usunięciu maski jest bajecznie miękka i pełna blasku. Cudownie jedwabista w dotyku. Jest delikatnie napięta i bardziej ujędrniona. Rozświetlona i doskonale nawilżona. Pory są oczyszczone i zamknięte, koloryt wyrównany, wszelkie zaczerwienia zniwelowane, a podrażnienia ukojone. Wygląda na świeżą, wypoczętą i bardziej promienną. A wygładzenie! WOW! Nawet nie da się go opisać! Za każdym razem gdy ją zdejmuję wpadam w wielki zachwyt!

* Wyłączność na markę dr. Brandt w Polsce ma Sephora, maski szukaj więc w perfumeriach i na sephora.pl