CLARINS Skin Illusion Loose Powder Foundation

by

Jeśli używasz na co dzień podkładu, to z dużym prawdopodobieństwem jest to klasyczny podkład we fluidzie. Nie jest to jednak jedyna forma jaką marki kosmetyczne mają nam do zaoferowania. Coraz większą popularność zyskują ostatnio podkłady w poduszce, są też podkłady w kompakcie i wreszcie w formie sypkiej, choć tych ostatnich chyba najmniej. Skin Illusion Loose Powder Foundation marki Clarins jest jednym z nich.

Jedwabisty, sypki podkład, który łączy lekkość pudru z mocą krycia podkładu. Spakowany w tradycyjne dla tej formy produktu opakowanie, ale wyróżnia je magnetyczna nakrętka, w której znajduje się składany pędzelek kabuki. Genialne rozwiązanie! Pędzelek jest miękki i delikatny i zapewnia równomierną aplikację, a dzięki poręcznemu opakowaniu zabierzesz podkład wszędzie i będziesz mogła go sprawdzić w każdej sytuacji.

Podkład ma wyjątkowo lekką, delikatną, jedwabistą konsytencję i jest bardzo drobno zmielony. Możesz nakładać go bezpośrednio na pielęgnację albo na lekki podkład czy krem tonujący, w celu zwiększenia krycia i ładnego wykończenia makijażu. W każdej z tych opcji Skin Illusion idealnie stapia się ze skórą, zapewniając różny poziom krycia, w zależności od użytego pędzla czy formy aplikacji.

Delikatne omiecenie skóry bardziej puchatym pędzlem da Ci lekkie krycie. Twardszy, zbity pędzel i metoda stemplowania zwiększy krycie do mocnego. Wystarczy jedna warstwa by zakryć przebarwienia, zaczerwieniania i niedoskonałości i uzyskać jednolite wykończenie.

Skóra wygląda pięknie i naturalnie. Jest wygładzona i gładka w dotyku. Formuła podkładu oparta o naturalne wyciągi z ekstraktów roślinnych i minerały chroni skórę i zapewnia jej optymalne nawilżenie. Dodatkowo wzbogacona odbijającymi światło pigmentami, które zapewniają promienne matowe wykończenie i efekt naturalnej, rozświetlonej skóry. Podkład jest lekki i nosi się komfortowo przez cały dzień. Uwielbiam!

Dostępny w 6 odcieniach, mój zwie się 105 Nude i jest ładnym żółtawym beżem.