TOM FORD Lip Contour Duo. 05 I’ll Teach You.

by

Pośród jesiennych nowości Toma Forda, oprócz nowego podkładu Waterproof Foundation / Concealer >>, znajdziesz również kolorową serię ośmiu szminek do ust Lip Contour Duo. Niezwykle udane połączenie innowacji i sztuki spod ręki Mistrza obejmuje podwójną szminkę do ust, która jest zarazem narzędziem do modelowania ich kształtu.

Po jednej stronie znajdziesz wykręcaną konturówkę Lip Shaper, po drugiej stronie smukłą szminkę Lip Color. Doskonale dopasowane do siebie kolorystycznie, tak by stanowić duet idealny i nierozerwalny. Tak by nic więcej do szczęścia nie było Ci potrzebne.

Konturówka pięknie podkreśla usta i definiuje ich kontur. Ma w sobie malutkie złote drobinki, które dodają bardzo subtelnego blasku. Pomadka wypełnia usta kolorem i oferuje pełen stopień krycia już po jednej warstwie. Ma powalającą pigmentację i jest bardzo kremowa. Pozostawia po sobie przyjemne nawilżenie i nosi się komfortowo.

Do wyboru masz 8 odcieni, wśród nich mój I’ll Teach You, który jest mocnym malinowym różem.

Marka Tom Ford Beauty dostępna jest wyłącznie w wybranych perfumeriach Douglas oraz na douglas.pl. Do 8 stycznia, z kodem 30MAKEUP, otrzymasz 30% zniżki na wybrane produkty, między innymi pomadki ust. Wszystkie!