MAKE UP FOR EVER podkład w sztyfcie Ultra HD

by

Myślę, że podkładu Ultra HD marki Make Up For Ever nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Osiągnął już miano produktu kultowego i znają go kobiety na całym świecie. Ty pewnie również. Jeśli nie osobiście, to na pewno nie raz już o nim słyszałaś. Jeśli jednak nie, to teraz jest idealny moment by nadrobić zaległości. Do wyboru masz już nie tylko klasyczną wersję we fluidzie, ale również najnowsze dziecko w rodzinie Ultra HD – wersję w sztyfcie.

Sam sztyft sprawia wrażenie ciężkiego, mocno zbitego, może nawet nieco topornego. To tylko jednak pierwsze wrażenie, nie daj się zwieść. Podkład jest cudownie kremowy i gładko sunie po skórze. Łatwo się rozprowadza, bardzo dobrze rozciera i błyskawicznie dopasowywuje. Ja najbardziej upodobałam sobie metodę aplikacji wprost ze sztyftu. Po jednej lini na policzki, czoło, brodę i nos. Rozcieram wszystko palcami i dodatkowo na brodę i w okolice nosa gdzie mam najwięcej zaczerwienień, dokładam jeszcze odrobinę nabierając już palcami ze sztyftu. Podkład idealnie wtapia się w cerę i jest niewidoczny. Lekki przy tym i komfortowy.

MAKE UP FOR EVER Ultra HD Foundation Stick

Kryje WOW. Naprawdę świetnie. Średni poziom uzyskasz już właściwie na starcie, po zaaplikowaniu jednej cienkiej warstwy. Jeśli Ci mało nałóż drugą. Podkład fantastycznie wyrównuje koloryt skóry dając świeży, naturalny efekt. Dobrze kamufluje przebarwienia i niedoskonałości. Nie podkreśla suchych skórek, trochę nawet nawilża.

Pozostawia po sobie ładne satynowo-matowe wykończenie. Zawsze przypruszam go delikatnie pudrem. Im lżejszy i delikatniejszy, tym lepiej. Najfajniej spisują się biały MUFE HD i Urban Decay De-Slick >>. Są drobniutkie, pięknie wygładzają skórę i zapewniają nieskazitelny efekt przez cały dzień!

Mój odcień to ładny neutralny beż oznaczony symbolem 120=Y245 i według informacji na sephora.pl zwie się Sable Clair.

MAKE UP FOR EVER Ultra HD Foundation Stick

Bardzo się ze sztyftem Ultra HD polubiliśmy. Zaskoczona jestem jego lekkością i tym jak naturalnie na skórze wygląda przez cały dzień, pomimo naprawdę dobrego poziomu krycia. Świetnie przy tym trzyma mat i nie wymaga poprawek. Mogę na niego liczyć w każdej sytuacji!

MAKE UP FOR EVER Ultra HD Foundation Stick 120 swatches120=Y245 Sable Clair

MAKE UP FOR EVER Ultra HD Foundation Stick 120 makeup