THE BALM Mary-Lou Manizer

by

Gdybyś miała wskazać jeden produkt, który kojarzy Ci się z marką the Balm, jest duża szansa że byłby to Mary-Lou Manizer. Produkt niemalże już kultowy. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów the Balm. Być może masz go już nawet w swoich zbiorach? Albo choćby na ‚chciejliście’? Jeśli jednak nie, to dobrze trafiłaś!

Rozświetlacz Mary-Lou Manizer to przede wszystkim produkt wielofunkcyjny. Możesz go stosować na policzki, oczy i ciało. Jest drobno zmielony, mięciutki, gładki i aksamitny. Nie znajdziesz w nim widocznych, brokatowych drobinek. Ma mięsistą, cudownie kremową konsystencję, dzięki czemu zaaplikujesz go z niezwykłą łatwością. Efekt możesz stopniować, od subtelnego rozświetlenia aż do mocnej, skrzącej tafli.

THE BALM Mary Lou Manizer

Mary-Lou Manizer przepięknie odbija światło. Sprawia, że skóra promienieje i wygląda młodziej. Twarz jest wypoczęta i odświeżona. Ma szampański odcień, co czyni go bardzo uniwersalnym. Pasować powinien każdemu, do każdego makijażu.

Na co dzień, jeśli chcesz ograniczyć się wyłącznie do twarzy, nałóż go nie tylko na kości policzkowe, ale również na grzbiet nosa, łuk kupidyna, pod brwi i wewnętrzne kąciki oczu. Jeśli wybierasz się na imprezę i chcesz odkryć kawałek ciała, omieć pędzlem dekolt i ramiona. Wszędzie wygląda pięknie.

THE BALM Mary Lou Manizer swatches

THE BALM Mary Lou Manizer makeup