SISLEY cienie Phyto-Ombre Eclat. Makijaż.

by

Cztery pojedyncze cienie Phyto-Ombre Eclat >> marki Sisley pokazywałam Ci już w zeszłym roku. Pora na kolejną czwórkę, która zachwyca równie mocno jak poprzednia. Nie wiem jak Tobie, ale mi na widok takich smakołyków, szczególnie jeśli mowa o jednej z moich ulubionych marek, zawsze wyjątkowo mocno świecą się oczy.

Cienie, podobnie zresztą jak poprzednie które Ci pokazywałam, mają jedwabistą, przyjemną w użyciu konsystencję i świetną pigmentację. Dają bardzo dobre krycie i szybko się blendują. Ładnie się ze sobą przenikają i łączą.

Najdelikatniejszy z całej czwórki 22 Linen pięknie rozjaśnia spojrzenie, wyrównuje koloryt powieki i stanowi idealną bazę pod każdy cień. Cokolwiek z nim połączysz, będzie wyglądało świetnie. U mnie możesz go zobaczyć w obu makijażach.

sisley phyto ombre eclat 22 linen

23 Velvet to jeden z tych odcieni, które trudno jednoznacznie opisać i zakwalifikować do konkretnej kategorii. Trochę fiolet, trochę brąz. Najlepiej pasuje do niego określenie ‚mauve’. Przepiękny. Uwielbiam takie! Super dopasowuje się do skóry i idealnie zgrywa się z każdym jednym z mojej gromadki. Świetnie wygląda również solo. W duecie z kreską i mocno wytuszowanymi rzęsami. Prawdziwy z niego czarodziej.

sisley phyto ombre eclat 23 velvet

Jeśli masz zielone oczy, to Twoją szczególną uwagę powinien zwrócić 11 Burgundy. Obłędny burgund / oberżyna. Genialnie podkręca odcień zielonej tęczówki. Zawsze mam do takich kolorów wyjątkowo wielką słabość.

sisley phyto ombre eclat 11 burgundy

Ostatni z czwórki, ale niemniej interesujący i czarujący od pozostałych, 10 Quartz. Średni brąz z domieszką szarości, trochę w stylu ‚taupe’. Znajdziesz w nim również odrobinę fioletu. Doskonały do łączenia kolorów czy do delikatnego zaznaczenia załamania powieki. Ma wyjątkową umiejętność zgrywania się ze skórą. Bardzo uniwersalny, pasuje do wszystkiego. Możesz go dodać do czego tylko chcesz.

sisley phyto ombre eclat 10 quartz

W moich makijażach możesz też obejrzeć dwie pomadki Rouge a Levres. Koralowy L13 Petale i delikatny róż L15 Rose Baby Doll.  Są leciutkie i zapewniają pełen komfort. Łączą w sobie zalety dobroczynnego balsamu, ale i kolorowego produktu. Doskonale pokrywają usta kremową formułą, zmiękczając je przy tym i nawilżając.

sisley rouge a levres petale rose baby doll sisley rouge a levres petale rose baby doll

Mój dzisiejszy zestaw jest przede wszystkim bardzo uniwersalny. Zmalujesz nim zarówno subtelny makijaż dzienny, jak i mocniejszy wieczorowy. Dopasujesz go swobodnie do danego nastroju czy okazji.

sisley phyto ombre eclat quartz velvet burgundy linen swatchesPhyto-Ombre Eclat : 10 Quartz, 11 Burgundy, 22 Linen, 23 Velvet / Rouge a Levres : L13 Petale, L15 Rose Baby Doll

sisley phyto ombre eclat quartz velvet burgundy linen makeupoczy : 11 Burgundy, 22 Linen, 23 Velvet, usta : Rouge a Levres L15 Rose Baby Doll

sisley phyto ombre eclat quartz velvet burgundy linen makeupoczy : 10 Quartz, 22 Linen, 23 Velvet, usta : L13 Petale