HOLLISTER Wave. For Her & For Him.

by

Piękne plaże, błękitne niebo i nie kończące się lato.. To właśnie to czym żyją i cieszą się dziewczyny i chłopcy marki Hollister. Od wschodu do zachodu słońca życie upływa im na zabawie z przyjaciółmi, opalaniu się na plaży i podróżowaniu wzdłuż wybrzeża. Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie.. wieczne wakacje, relaks i dużo słońca.. Założę się, że też byś tak chciała! Szczególnie teraz, gdy pogoda za oknem niczym nie przypomina wakacyjnej aury. Te cudowne chwile zamknięte zostały w nowym zapachu Wave, który przenosi nas na wspaniałą plażę ogrzaną kalifornijskim słońcem. Do świata gdzie wszystko jest możliwe.

HOLLISTER Wave. For Her & For Him.

For Her

Kalifornijskie kwiaty współgrają z cytrusami tworząc elektryzującą mieszankę, podczas gdy lodowy sorbet przynosi ulgę i ochłodę w gorący dzień.  Ciepłe i otulającego akcenty drzewne i ambra tworzą doskonale zrównoważony duet. Wszystko razem oddaje magiczne kolory kalifornijskiego zachodu słońca.

ONA jest piękna i czarująca, jej młodzieńcza spontaniczność i niezwykła osobowość decydują o jej wyjątkowości. Najbardziej ceni sobie chwile spędzone z przyjaciółmi. Ogromną radość sprawia jej oglądanie zachodu słońca. Obserwacja różowych, czerwonych i żółtych barw towarzyszących temu zjawisku napełnia ją energią do działania na następny dzień.


Nuta głowy : karambola, sorbet z czarnej porzeczki, pigwa

Nuta serca : dzika orchidea, hibiskus, kwiat maku

Nuta bazy : drzewo sandałowe,  ambra


hollister wave for her

For Him

Energetyczny, odświeżający grejpfrut, yuzu i liście bambusa przywodzą na myśl morską bryzę, podczas gdy męskie  nuty w sercu zapachu, których źródłem jest cyprys, lawenda i słoneczna neroli oddają w pełni atmosferę kalifornijskiego krajobrazu. Ciepła baza składająca się ze słonego drewna dryfującego, bobu Tonka i kremowego piżma wprowadza do kompozycji zapach wody morskiej ogrzanej kalifornijskim, letnim słońcem.

ON jest wyluzowany, zdystansowany, kocha swe kalifornijskie życie upływające na surfowaniu po falach, zabawie na plaży, jeździe na desce.  Niekończące się kalifornijskie lato to dla niego doskonały czas na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Pewny siebie, żywiołowy, jego zapach jest esencją świeżości i energii życiowej.


Nuta głowy : liście bambusa, yuzu, grejpfrut

Nuta serca : drzewo cyprysowe, lawenda, neroli

Nuta bazy : bób Tonka, piżmo, słone drewno dryfujące


hollister wave for him

Wesołe, optymistyczne i bardzo pozytywne. Słoneczne i wakacyjne. Tak można w kilku krótkich słowach opisać zapachy Wave. Wersja Dla Niej przepełniona jest kolorową świeżością kwiatów. Lekka i bardzo dziewczęca. Wersja Dla Niego drzewna i trochę słona. Energetyczna i męska.

Zdecydowanie na cieplejsze miesiące, w promieniach słońca będą miały szansę najpiękniej się rozwinąć. Jeśli jednak już teraz chcesz przypomnieć sobie zapach piasku na plaży letnią porą, wiesz gdzie możesz go znaleźć.

* Wyłączność na produkty marki Hollister w Polsce ma Sephora, zapachów szukaj w perfumeriach i na sephora.pl >>.