ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick

by

Marka Estee Lauder, wprowadzając dwa lata temu do swojej oferty pomadki Pure Color Envy, postanowiła spełnić marzenia kobiet o idealnej szmince do ust. Wszystko zaczęło się od Pure Color Envy Sculpting Lipstick >>, które szybko zostały okrzyknięte hitami i ulubieńcami kobiet na całym świecie. Od tamtej pory, ta kultowa już pomadka, doczekała się kilku smakowitych odsłon. Między innymi w postaci subtelnych i pełnych połysku Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick >>, pomadek w płynie Pure Color Envy Liquid Lip Potion >> czy błyszczyków Pure Color Envy Sculpting Gloss >> i lakierów do ust Pure Color Envy Sculpting Lacquer >>.

Tej jesieni kolejna nowość dołącza do rodziny Pure Color Envy i pewnie Cię nieco zaskoczę, ale nie są to maty, którymi kuszą nas od kilku tygodni na każdym kroku inne marki, a wręcz przeciwnie. Modelujące, nawilżające i rozświetlające Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick.

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick

Nowa formuła Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick zawiera technologię Optical Pearl Blend, która optycznie powiększa usta i nadaje im elegancki połysk. Ponadto Advanced True Vision™ Technology oferuje najwyższą wydajność koloru dzięki zawartości wielopłaszczyznowych pigmentów gwarantujących piękny i intensywny kolor, który podkreśla usta i modeluje ich kształt, a niepowtarzalny kompleks nawilżający Time Release Encapsulated Moisture Complex z kwasem hialuronowym wspomaga zdolność ust do przyciągania cząsteczek wody, zatrzymywania jej w skórze i zapewnia ustom ciągłe nawilżenie, miękkość i sprężystość.

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick

Pomadki mają kremową i jedwabistą konsystencję. Dobrze znaną z wersji klasycznej. Jeśli miałaś okazję ją poznać, to tej samej przyjemności możesz spodziewać się tutaj. Gładko sunie po ustach otulając je zwartą, jednocześnie lekką i komfortową warstewką. Już jedno pociągnięcie sztyftu wystarczy, by nie tylko ładnie wymodelować usta i udoskonalić ich kształt, ale też nadać im piękny połysk, oferując intensywną dawkę nawilżenia. Subtelny połysk nadaje kolorowi swoistej wielowymiarowości. W jednej krótkiej chwili usta stają się pełniejsze i nieodparcie kuszące.

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick

Kolekcja Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick zaprojektowana została na każdą okazję oraz z myślą o różnych typach karnacji. Obejmuje 12 odcieni, z których 5 możesz obejrzeć u mnie. Od nudziakowych i subtelnych po mocne, śmiałe i nasycone. Te pierwsze są delikatne i półprzezroczyste, podczas gdy te drugie dają intensywny kolor i pełne krycie już po jednej warstwie.

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick swatches110 Nude Reveal, 210 Bold Innocent, 220 Sheer Sin, 320 Drop Dead Red, 420 Thrill Seeker

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 110 nude reveal makeup110 Nude Reveal

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 210 bold innocent makeup210 Bold Innocent

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 220 sheer sin makeup220 Sheer Sin

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 320 drop dead red makeup320 Drop Dead Red

ESTEE LAUDER Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 420 thrill seeker makeup420 Thrill Seeker