SISLEY nowe odcienie Phyto-Lip Twist. Mat & Balm.

by

Gama kredek Phyto-Lip Twist wzbogaca się tej jesieni o 3 nowe odcienie. Wśród nich mój absolutnie ukochany produkt do ust ever, czyli balsam, ale jest też coś dla wielbicielek mocniejszych ust.

Choć Sisley w swojej rodzince Phyto-Lip Twist ma kilka delikatesowych odcieni, to fanki najsubtelniejszych ust z możliwych i tak ucieszy informacja o pojawieniu się transparentnej wersji balsamu 16 Balm. Prawie przezroczysty, bladoróżowy, ozdabia usta przepyszną lśniącą warstewką. Pozostawia na nich lekką mgiełkę koloru. To prawdziwy balsam otulający, delikatny i wygładzający. Zapewnia ustom miękkość, gładkość i niebywały komfort. Idealny do szybkiej aplikacji, absolutnie w ciemno, bez lusterka. Zawsze kiedy masz na to ochotę. #love

Sisley Phyto Lip Twist Mat

Maty to niewątpliwie hit tego sezonu i współczesny trend. Marka Sisley z powodzeniem podejmuje wyzwanie i poszerza ofertę swoich Phyto-Lip Twist o dwie nowe kredki Phyto-Lip Twist Mat. Do wyboru masz malinowy róż 17 Kiss oraz gorącą czerwień 18 Tango. Obie eleganckie i odważne. Kremowa konsystencja pozwala na łatwą i równomierną aplikację. Formuła wzbogacona czystymi pigmentami pozwala już przy jednej warstwie uzyskać intensywny efekt i idealne krycie. Specjalnie zaprojektowany ukośnie ścięty sztyft doskonale dopasowuje się do wypukłości ust i pozwala precyzyjnie obrysować kontur. Jeśli masz wprawę w malowaniu ust mocnymi kolorami nie będziesz nawet potrzebować pędzelka. Ja musiałam się nieco wspomóc podczas obrysowywania górnej wargi.

Phyto-Lip Twist Mat zapewniają intensywność barwy i piękne aksamitne wykończenie. Jeśli znasz markę Sisley, to wiesz też że nie musisz wybierać pomiędzy komfortem a wykończeniem! Wszystkie kredki, również te matowe, łączą jedno z drugim w kremowej formule, która zapewnia ustom miękkość i sprężystość.

sisley phyto lip twist mat balm

Zakochasz się w nich, niezależnie od tego czy zdecydujesz się na delikatesowy balsam czy intensywne maty. Będziesz mogła docenić nie tylko finalny efekt na ustach, ale też pielęgnacyjne formuły i idący za nimi mega komfort.

sisley phyto lip twist Mat Balm swatches od dołu : 16 Balm, 17 Kiss i 18 Tango

sisley phyto lip twist 16 balm makeup16 Balm

sisley phyto lip twist mat 17 kiss makeup17 Kiss

sisley phyto lip twist mat 18 tango makeup18 Tango