SHISEIDO Rouge Rouge

by

Czerwień, najgorętsza ze wszystkich barw, kolor życia, emocji i skrajnych uczuć. To również kolor Japonii i Shiseido. Stała się inspiracją do stworzenia kolekcji nowych pomadek Rouge Rouge. 16 odcieni czerwieni w absolutnie nowej formule. Sprawdź, która należy do Ciebie. Nawet jeśli nie jesteś wielbicielką intensywnych kolorów na ustach, znajdziesz tutaj również coś dla siebie.

SHISEIDO Rouge Rouge

Marka Shiseido przyzwyczaiła nas już do wyśmienitych produktów do ust. Lacquer Rouge >>, Perfect Rouge >> czy Veiled Rouge >> mają swoje grono wielkich fanek. Być może nawet Ty jesteś jedną z nich? Do przewidzenia więc było, że pomadki Rouge Rouge również zrobią spore zamieszanie. Inaczej być nie mogło.

Shiseido Rouge Rouge

Eleganckie, czarne opakowanie pomadki wyraża to, co wyróżnia nową Shiseido Rouge Rouge – głębię oraz intensywność koloru i połysk. Pomadka rozprowadza się gładko i równomiernie. Specjalnie ścięty sztyft ułatwia dokładne wypełnienie ust i zaznaczenie konturu. Cudownie kremowa formuła podąża za ruchem ust, zapewniając wyjątkowy komfort noszenia i trwałość makijażu. Polubisz ją na pewno. Idealnie przylega do warg, zapewnia długotrwałe wykończenie i kolor, który nie blaknie. Nawet gdy wierzchnia warstwa zdąży się zetrzeć, usta nadal są wypełnione kolorem od wewnątrz.

SHISEIDO Rouge Rouge RD312 Poppy

RD312 Poppy

SHISEIDO Rouge Rouge RD713 Hushed Tones

RD713 Hushed Tones

Co za formuła! Mocno napigmentowana, leciutka, nawilżająca, trwała i niesamowicie komfortowa! Mogę się założyć, że zakochasz się jak tylko nałożysz ją na usta!

SHISEIDO Rouge Rouge swatchesod dołu : RD713 Hushed Tones, RD312 Poppy

shiseido rouge rouge rd312 poppy makeup RD312 Poppy

shiseido rouge rouge rd713 hushed tones makeupRD713 Hushed Tones