MUGLER Angel Muse EDP

by

Zapach Angel zrewolucjonizował świat perfumeryjny dając początek smakowitym zapachom „gourmand”. Otworzył nieodkryte morze możliwości wprowadzając do zapachów nuty znane do tej pory jedynie z cukierni. Stał się ulubieńcem milionów kobiet i inspiracją dla niezliczonych smakowitych i słodkich zapachów, kapiących owocami, ociekających karmelem, lukrecją i mnóstwem innych słodkości. W tym roku marka Mugler (to pierwsze perfumy po zmianie nazwy z Thierry Mugler) odnawia styl gatunku gourmand wprowadzając powiew nowoczesności, przeciwieństw i uzależniających smaków. Angel MUSE – miłość, która staje się obsesyjnym uzależnieniem.

Angel MUSE wyłamuje się ze znanych do tej pory kodów twórczych Angel, dzięki nowemu designowi flakonu: kosmicznemu kamieniowi. Nowa gwiazda w galaktyce Angel. Tworzy ją eliptyczny metalowy pierścień (metal – znak rozpoznawczy projektów MUGLERA) oraz opływowe kształty. Nie ma tu błękitu, ale delikatny, bursztynowo-różowy odcień przypominający kolor „powierzchni Marsa”. Przywołuje on zarazem subtelne łakomstwo Angel MUSE oraz zmysłowość skóry, która nim pachnie. To alchemia między zapachem a skórą. Kryształowe serce, które kryje w sobie zapach, nosi dyskretny ślad gwiazdy.

MUGLER Angel Muse

Oczywiste i znane z Angel smakowite nuty zostały przeformułowane na bardziej świetliste bez nadmiernego ich przesładzania. Angel MUSE zrodził się z eksplozji duetu kremu orzechowego i wetiweru. Jest ekstremalnie puszysty i smakowity, tak apetyczny że jadłabyś go łyżkami gdybyś tylko mogła. Uzależnia jak najlepszy krem orzechowy! Na szczęście ma 0 kalorii, więc możesz najadać się nim do woli. Jest idealnie słodki. Nie znajdziesz w nim nic a nic z chemii, nie zemdli Cię też od nadmiaru słodyczy w słodyczy. Całość jest idealnie zbalansowana i wyważona. Lekka i delikatna. Bez nadmiernej lepkości.


Nuta głowy: grejpfrut, różowy pieprz

Nuta serca: orzech laskowy, bita śmietana, róża

Nuta bazy: wetyweria, paczula


To kwintesencja marki MUGLER. Obfitość rozkoszy i przyjemności. Nie sposób nie zauważyć w Angel MUSE bliskiego powinowactwa z oryginalnym Aniołkiem, ale MUSE jest cieplejszy, słodszy i bardziej delikatny, zdecydowanie mniej kontrowersyjny i łatwiejszy w odbiorze. Czuć w tle tę charakterystyczną dla klasyka piwniczność, ale nie przydusza, jest ugładzona i ujarzmiona. Niemniej jednak sprawia, że zapach ma w sobie jakąś skrytą tajemnicę. Fascynującą, pociągającą i magnetyzującą. Dodaje mu pazura i charakteru. Przyciąga jak magnes i nie chce puścić.

Nie brak tu również elegancji i mega zmysłowości. Angel MUSE kryje w sobie niepohamowany urok i pokusę, przyprawiając o zapachowe uzależnienie któremu nie będziesz w stanie się oprzeć. Zapragniesz bezwstydnie ulec i się nim upajać. Bez końca!

MUGLER Angel Muse

To zapach z gatunku słodkich otulaczy. Masz ochotę natychmiast spryskać nim swój szalik i sweter. Masz ochotę zanurzyć się w ciepłym miękkim kocyku z kubkiem gorącej herbaty. Nic więcej do szczęścia Ci nie potrzeba.