DIOR Rouge Dior 999 Matte

by

Pomadka Rouge Dior, to klasyka i ponadczasowa elegancja. Ozdabia usta kobiet już od ponad 60 lat. W tym roku rozkwita na nowo i jest zapowiedzią nowej ery. Paleta tych kultowych satynowych pomadek wzbogaca się w nowe, nieprawdopodobnie matowe wykończenie. Absolutny hit tego sezonu. Poza tym, jak wiadomo, każda kolorowa rewolucja ma swój początek w kosmetycznej innowacji. Nie inaczej było tym razem.

Dział badań i rozwoju Dior stworzył autorską formułę pomadki Rouge Dior, która łączy unikalne składniki pielęgnacyjne, aby zapewnić optymalny komfort i trwałość zarówno matowego, jak i satynowego wykończenia. Naturalne masło z mango o własnościach nawilżających, odżywiający usta „Aroleat Samphira”, mikrokuleczki kwasu hialuronowego o właściwościach wypełniających, Decox nadający wargom objętość oraz Lipexel™ przywracający właściwy poziom lipidów oferują wielogodzinny komfort bez wysuszania ust oraz ścierania koloru, zarówno dla matowego jak i satynowego wykończenia.

To wszystko w bogatej palecie odcieni, którym trudno będzie Ci się oprzeć. Ciepłych i zmysłowych lub bardziej klasycznych. Są kultowe czerwienie, wibrujące i pełne życia korale oraz namiętne i optymistyczne róże. Wśród nich odcienie It-shades. Cztery kolory Collector stworzone przez Dyrektora kreatywnego i wizerunkowego makijażu Dior – Petera Philipsa. Nawiązują do bajecznej historii domu mody Dior i posiadają kultowe oznaczenia, które pozostawiły trwały ślad stanowiąc nieodłączny element dziedzictwa marki.

dior rouge dior 2016

999, to legendarna czerwień, słynna już wizytówka Dior! Tym razem w matowej odsłonie 999 Matte prezentującej nowoczesne tchnienie czystego koloru w zgodzie z najgorętszymi trendami. Jeśli czerwień na ustach + mat, to bliskie Twemu sercu pojęcia, to polubisz się z nią na pewno. Spełnia bowiem wszystkie cechy szminki doskonałej, a to w przypadku tych mocno kryjących, o matowym wykończeniu, nie zawsze jest takie oczywiste. Marce Dior się udało.

Pomadka jest tak cudownie kremowa, że aż trudno będzie Ci uwierzyć, że jest matem. Gładko sunie po ustach i daje intensywny kolor i pełne krycie już po jednej warstwie. Nie podkreśla suchych skórek ani nie obciąża ust. Jest zaskakująco lekka i komfortowa. Może nawet będziesz musiała spojrzeć w lustro by się upewnić, że masz na ustach mat, a nie delikatną satynkę.

dior rouge dior 999 matte

Jeśli lubisz mieć pewność, że kontur Twoich ust jest idealny albo nie masz wielkiej wprawy (jak ja!) w malowaniu ust intensywnymi kolorami, bardzo pomocna, a może i niezastąpiona, okaże się konturówka. Lip Liner Pencil 080 Red Smile dopasuje się doskonale nie tylko do Twoich ust, ale i koloru pomadki.

dior lip liner pencil 080 red smile

Klasa. Klasyka. Elegancja. Forever & Ever!

* Jeśli taka matowa czerwień to dla Ciebie za mało / za dużo, juz niedługo pokażę Ci kilka innych, równie smakowitych kolorów. Stay tuned!

dior rouge dior 999 matte swatchesod dołu : pomadka Rouge Dior 999 Matte, Lip Liner Pencil 080 Red Smile

DIOR Rouge Dior 999 Matte makeupLip Liner Pencil 080 Red Smile + Rouge Dior 999 Matte