DIOR nowa odsłona pomadek Rouge Dior

by

Peter Philips, Dyrektor kreatywny i wizerunkowy makijażu Dior, stworzył kolekcję Rouge Dior po to by każda kobieta miała możliwość wyrażenia własnej osobowości poprzez dobór koloru pomadki w zależności od okazji lub nastroju. Paleta tych kultowych pomadek przeszła właśnie swoistą rewolucję. Wzbogaca się tej jesieni w nowe, nieprawdopodobnie matowe wykończenie, a żeby móc zapewnić optymalny komfort i trwałość zarówno matowego, jak i klasycznego satynowego wykończenia, wypełniona jest po brzegi unikalnymi składnikami pielęgnacyjnymi.

Dla wszystkich kochających życie, ubóstwiających bawić się swoim wizerunkiem, nieprzewidywalnych, zbuntowanych i nie znających ograniczeń miłośniczek koloru, które bez mrugnięcia okiem zmieniają się z dnia na dzień z femme fatale o czerwonych, zmysłowych ustach w niewinność o różowym uśmiechu. Bez względu na wybór koloru czy wykończenia… kultowa formuła Rouge Dior zapewnia wiele godzin komfortu i dobrego samopoczucia.

Dior Rouge Dior Fall 2016

Pomadki Rouge Dior mają cudownie kremową konsystencję. Podczas aplikacji na usta sama się do siebie uśmiechniesz. Czysta przyjemność i frajda. Poczujesz jak równomiernie się na nich rozkłada, wypełnia i otula komfortową warstewką. Będziesz mieć ochotę nakładać więcej i więcej. Choć absolutnie nie ma takiej potrzeby, bo pigmentację mają nieziemską. Jedna warstwa daje pełne krycie i mocny kolor. Dokładnie taki jaki widzisz w sztyfcie. Potrzebujesz jeszcze czegoś? Chyba nie!

Dior Rouge Dior Fall 2016

Pokazywałam Ci już jeden z odcieni It-Shades – kultową czerwień 999 >>. Pora na kilka innych, równie smakowitych kąsków. Paleta wyrafinowanych odcieni, którym nie będziesz mogła się oprzeć. Ciepłych i zmysłowych lub bardziej klasycznych. Założę się, że trudno będzie Ci wybrać tylko na jedną!

Dior Rouge Dior Fall 2016 swatchesod dołu : 475 Rose Caprice, 520 Feel Good, 634 Strong Matte, 772 Classic Matte, 787 Exuberant Matte

Dior Rouge Dior Fall 2016 475 rose caprice makeup475 Rose Caprice

Dior Rouge Dior Fall 2016 520 feel good makeup520 Feel Good

Dior Rouge Dior Fall 2016 634 strong matte makeup634 Strong Matte

Dior Rouge Dior Fall 2016 772 classic matte makeup772 Classic Matte

Dior Rouge Dior Fall 2016 787 exuberant matte makeup787 Exuberant Matte