SISLEY pielęgnacja z ekstraktem z żywic tropikalnych. Nowości dla skór tłustych i mieszanych.

by

Niedoskonałości skórne – błyszczenie, rozszerzone pory, nieregularna struktura powierzchni naskórka i niejednolita cera często sprowadzane są do problematyki okresu dojrzewania. Tak naprawdę jednak, w mniejszym lub większym stopniu, zmaga się z nimi każda z nas, nawet gdy nastoletnie czasy ma dawno za sobą. Marka Sisley już 40 lat temu stworzyła pierwszą pielęgnację oczyszczającą z żywicami tropikalnymi. Wszystko po to by skutecznie odpowiedzieć na specyficzne potrzeby cer problematycznych. W tym roku ją odnawia, proponując pielęgnację nowej generacji dla wymagających, przeznaczoną do jeszcze skuteczniejszego przeciwdziałania niedoskonałościom skóry i odzyskania gładszej, piękniejszej cery.

Sisley Tropical Resins

Aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie cerom mieszanym i tłustym zaprojektowano tę specyficzną gamę na nowo. Sercem formuły produktów pozostają żywice tropikalne o wyjątkowym działaniu oczyszczającym i kojącym, ale nowe technologie umożliwiły zwiększenie ich skuteczności. I tak na przykład intensywnie oczyszczający skórę ekstrakt żywicy beznzoesowej jest aż ośmiokrotnie skuteczniejszy niż poprzednio, dzięki czemu jeszcze lepiej ogranicza rozwój drobnoustrojów na jej powierzchni. Bogate w substancje kojące ekstrakty z kadzidła i mirry redukują zaczerwienienia występujące przy niedoskonałościach skórnych. To unikatowe połączenie uzupełniono nowymi składnikami pochodzenia roślinnego, wybranymi ze względu na precyzyjne działanie, odpowiednio do przeznaczenia każdego z kosmetyków w gamie. Wyciąg z łopianu, bogaty w inulinę probiotyk aktywnie uczestniczy w przywracaniu równowagi bakteryjnej skóry, a wyciąg z wiązówki błotnej stymuluje naturalne mechanizmy obronne skóry. Ponadto także: wyciąg z prawoślazu, wyciąg z herbaty jawajskiej, puder bambusowy, D-Pantenol.

W skład nowej gamy wchodzą 3 produkty – delikatny żel oczyszczający, serum i krem.

Sisley Tropical Resins

Najważniejszym krokiem w codziennej pielęgnacji jest skrupulatna higiena i dokładne oczyszczanie skóry. Jeśli jesteś posiadaczką cery ze skłonnościami do przetłuszczania musisz szczególnie uważać. Oczyszczanie musi być skuteczne i głębokie, ale jednocześnie delikatne. Jeśli przedobrzysz możesz pozbawić skórę jej naturalnej warstwy ochronnej, a ona może zareagować na to jeszcze obfitszym wytwarzaniem sebum. W efekcie osiągniesz odwrotny skutek od zamierzonego. Wybieraj więc produkty delikatne, takie które nie zaburzą równowagi naskórka i nie wywołają niepożądanych reakcji gruczołów łojowych. Tak jak żel oczyszczający Gel Doux Nettoyant. Świetnie oczyszcza i niweluje wszelkie zanieczyszczenia, nie wysuszając przy tym skóry. Działa łagodząco i usuwa nadmiar sebum. Skóra może swobodnie oddychać, pory są oczyszczone. Cera jest fantastycznie odświeżona.

Do pełnego oczyszczenia twarzy wystarczy go niewiele (max 2 pompki). Lekko się pieni i pięknie pachnie, uprzyjemniając tym samym jeszcze bardziej cały pielęgnacyjny rytuał.

sisleygeldouxnettoyant

sisleytropicalresins_swatches_2

Serum Intensif to prawdziwa formuła SOS dla skór zmagających się z nadmiernym przetłuszczaniem. Ma lekką, żelową konsystencję i już sama jej aplikacja sprawi Ci niebywałą przyjemność. Jest bardzo komfortowa, szybko się wchłania i cudownie odświeża. Serum może być stosowane miejscowo na zmiany, ale również na całą strefę T. Tam gdzie skóra wytwarza najwięcej sebum i potrzebna jest wyraźna redukcja błysku. Serum przywraca równowagę skóry, ogranicza przetłuszczanie i ładnie matuje. Zawiera skoncentrowaną dawkę składników oczyszczających, dzięki którym skutecznie odblokowuje pory, wygładza powierzchnię skóry i znacząco redukuje niedoskonałości. Naocznym efektem jest wyraźna poprawa wyglądu cery.

Sisley Serum Intensif

Na sam koniec krem nawilżająco – matujący Soin Hydratant Matifiant. Ma beztłuszczową formułę, jest lekki i delikatny, dzięki czemu niezwykle dla skóry komfortowy. Jeśli masz przetłuszczającą się cerę, wiesz jakie to ważne. Krem ładnie się wchłania, świetnie nawilża, jednocześnie redukuje wydzielanie sebum. W składzie znajdziesz puder bambusowy odpowiedzialny za utrzymanie matu. Zwęża także pory i poprawia wygląd cery. Jest wygładzona, miękka i elastyczna. Krem pozostawia po sobie gładką, aksamitną warstewkę. Stanowi idealną bazę pod makijaż.

Sisley Soin Hydratant Matifiant

sisleytropicalresins_swatches_1

Serum Intensif, krem Soin Hydratant Matifiant

Regularne stosowanie produktów z linii z żywicami (znajdziesz w niej również tonik i maskę >>) pozwala stopniowo poprawić stan cery. Nowe produkty to doskonale skomponowany zestaw kosmetyków przywracających równowagę skóry. Niezwykle przyjemny w użytkowaniu i bardzo komfortowy. Idealny do codziennej pielęgnacji skór mieszanych i tłustych. Jeśli zależy Ci na głębokim, ale nieagresywnym oczyszczeniu skóry, zredukowaniu produkcji sebum, zwężeniu rozszerzonych porów, nawilżeniu skóry i zmniejszeniu niedoskonałości, jest właśnie dla Ciebie.