M∙A∙C Viva Glam ARIANA GRANDE II

by

Myślę, a właściwie to nawet mam nadzieję, że seria Viva Glam z M∙A∙C nie jest Ci kompletnie obca. Bo to seria bardzo wyjątkowa. Każda złotówka ze sprzedaży (za wyjątkiem podatku VAT) przeznaczona jest na pomoc kobietom, mężczyznom i dzieciom dotkniętym wirusem HIV/AIDS. W zeszłym roku ze swoją energetyczną pomarańczką królowała na salonach Miley Cyrus. >> W tym roku uwagę przyciąga Ariana Grande.

Standardowo do wyboru masz pomadkę i dopasowany do niej błyszczyk. Pomadka Viva Glam Ariana Grande II to przepiękny odcień różu. Mocny i wibrujący. Ma wykończenie matowe, ale na ustach nieco bliżej mu do satyny. Błyszczyk Viva Glam Ariana Grande II to subtelny fiołkowy róż z drobniutkim shimmerem. Obłędny!

Mac Viva Glam Ariana Grande 2 lipstick

Mac Viva Glam Ariana Grande 2 lipglass

Pomadka daje pełne krycie już przy jednej warstwie. Jest przyjemnie kremowa, sunie gładko po ustach i nakłada się równomiernie. Błyszczyk jest półprzezroczysty, nudziakowy i delikatesowy, ale dzięki fiołkowej nucie absolutnie nie nudny. Możesz nosić je osobno lub razem, nakładając na siebie kolejne warstwy. Pozornie inne, ale uzupełniają się idealnie.

mac viva glam ariana grande 2 swatches

Mac Viva Glam Ariana Grande 2 lipglass makeup Błyszczyk Viva Glam Ariana Grande II

Mac Viva Glam Ariana Grande 2 lipstick makeupPomadka Viva Glam Ariana Grande II

Mac Viva Glam Ariana Grande 2 lipglass + lipstick makeupPomadka + błyszczyk Viva Glam Ariana Grande II