DIOR Miss Dior Absolutely Blooming

by

Zawsze z zapartym tchem wyczekuję zapachowych nowości moich ulubionych marek. Kolejna odsłona Miss Dior nie mogła więc umknąć mojej uwadze. Ten zapach klasyk doczekał się już kilku odsłon. Każda z nich ma w sobie coś co mnie uwodzi i przyciąga. W każdej znajduję cząstkę siebie. Choć mają wspólny mianownik, to każdą lubię za coś innego. Eau De Parfum za temperament, klasę i elegancję, Eau De Toilette za odrobinę niepokornego szaleństwa, a Blooming Bouquet za subtelność, świeżość i niewinną zmysłowość. Tej jesieni dołącza do nich Absolutely Blooming.

Miss Dior Absolutely Blooming

W pełni kwiatowa, rozkosznie zmysłowa… kompozycja Miss Dior Absolutely Blooming jest niepowtarzalna i kusząca. Kreator zapachów Dior Francois Demachy tworzy nową interpretację pokusy i odsłania nieznane akordy eleganckiego zapachu. Kwiatowe uniesienie rozbrzmiewa żywymi oraz radosnymi nutami, rozwijając się stopniowo w promienny bukiet.

Miss Dior Absolutely Blooming

Początek jest bardzo owocowy. Pełen pozytywnej energii i szaleńczej ekscytacji. W nutach głowy dominują czerwone owoce – malina, granat oraz czarna porzeczka, przebite figlarnymi jagodami. Pobudzają zmysły, wybuchają i przyciągają. Wywołują nieodpartą pokusę. W samym sercu znajdziesz olbrzymi bukiet kwiatów. Absolut róży z Grasse (nieodłączny składnik kompozycji zapachowych Dior) rozwija z królewskim przepychem swoje zmysłowe akordy. Stulistna róża Centifolia roztacza aromat miodu i pieprzu w harmonii z różą damasceńską. Różany duet rozbrzmiewa z jeszcze większą mocą w promiennych akordach piwonii. Świeżość Miss Dior Absolutely Blooming nie ma końca. Podkreślona w głębi białym piżmem, które nieco otula kompozycję i dodaje jej zmysłowości.

Miss Dior Absolutely Blooming

Miss Dior Absolutely Blooming to kompozycja świeża, słodka, ale i z pazurem. Zapach o natychmiastowym efekcie i wręcz namacalnej sile przyciągania, emanujący naturalnym pięknem kwiatowego bukietu. Francois Demachy podkreśla, że jego kompozycja wyzbyta jest wszelkich gorzkich nut, żaden element nie zakłóca pozytywnej i delikatnej harmonii. To zapach radości i uśmiechu. Troszkę niesforny i drapieżny. Namiętny i pełen życia. Przyciąga uwagę rozbawionym spojrzeniem i zaraża dobrym humorem.

Miss Dior Absolutely Blooming

Kobieta Miss Dior urzeka legendarnym wdziękiem. Zmysłowa i pewna swej siły przyciągania. Uwodzi i prowokuje z lekkością wyzwolonego i nieposkromionego temperamentu. Radosna. Kocha życie ponad wszystko!