Pianki pod prysznic RITUALS

by

Prysznic może być tylko niezbędną codzienną czynnością, ale może być również swoistym rytuałem i przyjemnością samą w sobie. Ja uwielbiam gdy daje mi coś więcej jak tylko czyste ciało. Musi być pachnąco. Tak pachnąco, że każdy ruch dłonią nie tylko zbliża mnie do upragnionego celu, ale też sprawia frajdę i radość. Robią to zawsze piękne zapachy i fajne formuły.

Niedawno pisałam o pielęgnacji do ciała Chanel Coco Mademoiselle >>. Prawdziwa rozkosz dla wszystkich zmysłów, ale pozwalam sobie na nią od czasu do czasu. Wtedy gdy mogę w pełni celebrować każdą jedną chwilę. Na co dzień używam żeli Bath & Body Works. Kocham je za gęstą, cudownie pieniącą się konsystencję i oczywiście obłędne aromaty. Unoszą się po łazience i sypialni, czasem nawet wykradną na korytarz. Pozostają długo na skórze i żeby czerpać z ich obecności przyjemność, nie muszę wcale siedzieć z przyklejoną do nosa ręką. Choć spełniają moje oczekiwania i potrzeby w 100%, zawsze mam ich spory zapas w szufladzie, to od czasu do czasu nachodzi mnie ochota na małe eksperymenty. Podczas jednego z nich zapragnęłam poznać produkty marki Rituals. W pierwszej kolejności skusiłam się na piankę i olejek pod prysznic. Oba chwalone i uwielbiane przez masę kobiet. Ja dołączyłam do nich tak po części. O ile olejek wydał mi się zwykłym przeciętniakiem i nie wzbudził chęci dalszej eksploracji, to pianka już zdecydowanie tak. Jeszcze zanim skończyłam pierwsze opakowanie dokupiłam trzy kolejne..

Rituals Foaming Shower Gel Rituals Foaming Shower Gel Rituals Foaming Shower Gel

Co mnie zachwyciło poza pięknym zapachem, bo to po tym co właśnie przeczytałaś wydaje się być oczywistą oczywistością. Formuła, ale też mogłaś się tego domyślić po przeczytaniu pierwszego akapitu. Przypomina mi piankę do golenia. Po wyciśnięciu z opakowania jest gęstym żelem, po chwili zmienia się w bujną pianę. Nie muszę Ci pisać, że mycie ciała takim cudakiem jest niezaprzeczalną przyjemnością i sprawia olbrzymią frajdę?! Do tego stopnia, że chwilami czuję się jak dziecko z ulubioną zabawką w dłoni!

Rituals Foaming Shower Gel

Te pianki to świetna alternatywa dla tradycyjnych żeli pod prysznic. Jedyny minus jakiego mogę się dopatrzyć, to fakt że ilość zapachów jest dość ograniczona (doliczyłam się 8, z czego jeden pochodzi z kolekcji limitowanej, a jeden czy dwa są z linii dla facetów). To niewiele przy bogatej ofercie moich ukochanych żeli z Bath & Body Works, który ciągle wprowadza nowe zapachy i tak naprawdę za każdym razem możesz mieć inny. Niemniej jednak gorąco Ci polecam spróbować. Ja zawsze, dla urozmaicenia, mam jakąś pod prysznicem.

Rituals Foaming Shower Gel

Wiem, że jest problem z dostępnością marki Rituals w Polsce. Wiem tylko, że na pewno jej produkty znajdziesz na lotnisku we Wrocławiu i warszawskim Okęciu. Znasz jeszcze inne miejsca? Daj znać w komentarzu, na pewno taka informacja przyda się potencjalnym zainteresowanym.

EDIT :

Od maja 2017 kosmetyki marki RITUALS kupisz w perfumeriach Sephora i na sephora.pl