M∙A∙C Go Sees. Spersonalizowany zestaw pełen sMACołyków.

by

Sezon urlopowy trwa w najlepsze, a to czas gdy pielęgnacja w wersji podróżnej jest na wagę złota. Jeśli wybierasz się tylko na kilkudniowy wyjazd nie ma sensu byś brała ze sobą cały arsenał pełnowymiarowych produktów. Swoje ważą, a Ty i tak przecież nie zdążysz ich zużyć. Jeśli lecisz samolotem, jesteś ograniczona jeszcze bardziej.. Coraz więcej firm z myślą o takich wakacyjnych wojażach, ku naszej wielkiej uciesze, wprowadza do sprzedaży produkty w wersji mini. Wśród nich jest również MAC, który już czas jakiś ma w swojej ofercie kilka bazowych produktów do pielęgnacji ‚travel size’. Teraz poszedł o krok dalej. Na potrzeby kolekcji MAC Go Sees stworzył wygodne zestawy ‚wszystko w jednym’.

MAC Go Sees Fresh Face

Do wyboru masz 5 spersonalizowanych zestawów. Każdy z nich wypełniony jest prawdziwymi sMACołykami, które użyte razem dadzą Ci zachwycające rezultaty. Zapakowane są w przezroczystą kosmetyczkę, którą możesz wypełnić po brzegi swoimi ulubionymi malowidłami i zabrać na wyjazd.  W każdej z nich na starcie znajdziesz dwa pielęgnacyjne produkty w wersji podróżnej. Pozostałe wybierasz według własnego uznania. Możesz wybrać ‚swój’ kolor spośród produktów które przypisane są dla danego zestawu.

Mój zestaw zwie się MAC Go Sees / Fresh Face (266 zł) i znajdziesz w nim minaturowe (30 ml każdy) Prep + Prime Fix+ oraz Cleanse Off Oil. Do tego dobierasz sobie ulubiony podkład i Prep + Prime.

MAC Go Sees Fresh Face

MAC Go Sees / Defined Eye (252 zł) dostajesz Prep + Prime Fix+ i Pro Eye Make up Remover. Dobierasz sobie Eye Brows, Eye liner oraz Mascarę.

MAC Go Sees / Mineralize Lip + Eye (206 zł) dostajesz Prep+ Prime Fix + i Pro Eye Make up Remover. Dobierasz sobie Mineralize Eyeshadow i Mineralize Rich Lipstick.

MAC Go Sees / Prep + Prime (240 zł) dostajesz Prep + Prime Fix +Strobe Cream. Dobierasz sobie Prep + Prime Highlighter i Prep+ Prime BB Compact.

MAC Go Sees / Luminous Face (317 zł) dostajesz Lightful C Marine Bright Formula CleanserLightful C Marine Bright Formula Softening Lotion. Dobierasz sobie Lightful C Tinted Cream Spf 30 with Radiance Booster i Lightful C Marine Bright Formula SPF 30 Moisturizer.

Mac Go Sees Fresh Face

4 z 5 zestawów, w tym mój, zawierają Prep + Prime Fix+ i ten wybór na pewno Cię nie dziwi, jeśli tylko miałaś okazję go kiedykolwiek poznać. To produkt kultowy, bardzo wielofunkcyjny, a ilość jego zastosowań zależy tylko od Twojej wyobraźni. Ta nawilżająca mgiełka przede wszystkiem genialnie odświeża, więc aż prosi się byś wrzuciła ją do torebki. Idealnie chłodzi rozgrzaną słóncem skórę. To był obowiązkowy element mojej urlopowej kosmetyczki >>. Ponadto zastosowana na makijaż – puder – zlikwiduje efekt pudrowości. Możesz też zwilżyć nią pędzel przed aplikacją sypkich pigmentów / cieni – podbije ich intensywność. Dobrze spisuje się również jako tonik. Możesz używać jej do woli i bezkarnie.

Drugi produkt, który znalazł się w moim zestawie to olejek do demakijażu Cleanse Off Oil. Po nałożeniu na twarz delikatnie się pieni i podczas delikatnego masażu rozpuszcza makijaż. Błyskawicznie, bez niepotrzebnego tarcia i naciągania skóry. Pozostawia ją świetnie oczyszczoną. Stosowany systematycznie poprawia ponadto ogólną kondycję skóry. Zawiera składniki pochodzenia botanicznego, takie jak pszenica, wiesiołek, oliwa, olejek Jojoba, które wygładzają i odżywiają skórę. Jest też witamina E. Taki miks dobroci nadaje cerze miękkości i gładkości.

Do tych dwóch sMACołyków dostaniesz bazę Prep + Prime i wybierasz sobie ulubiony podkład. Jeśli masz mieszaną skórę polecam Ci Studio Fix. Daje półmatowe wykończenie, świetnie kryje i pięknie wygląda na skórze. To mój najukochańszy podkład MAC. Poznałam go na wylot i jestem wierna od kilku już lat.

Mac Go Sees Fresh Face