CLINIQUE linia Moisture Surge. Nawilżenie ma znaczenie.

by

Krem nawilżający, to produkt bez którego żadna świadoma kobieta obejść się nie może. Nasza skóra jest spragniona i musimy poić ją regularnie, zarówno od wewnątrz i zewnątrz. W okresie letnim, gdy narażona jest na działanie wyższych temperatur, wyjątkowo mocno doceniamy lekkie, mocno nawilżające formuły. Takie właśnie możesz znaleźć w linii Moisture Surge marki Clinique.

Clinique Moisture Surge

Krem Moisture Surge Extended Thirst Relief to dla mnie produkt iście kultowy. Stosowałam go jeszcze w czasach studiów i jest mi dobrze znany od wielu lat. Uwielbiałam go za lekką, bardzo komfortową konsystencję, ekspresowe wchłanianie i wysoki poziom nawilżenia. Myślę, że jest to jeden z bestsellerów Clinique i wiele młodych dziewczyn posiada go w swojej kosmetyczce czy na półce w łazience.

W tym roku marka ulepszyła formułę i znacznie udoskonaliła nawilżające właściwości kremu. Wyobraź sobie preparat nawilżający, który nie tylko rozumie potrzeby Twojej skóry, ale także reaguje na zmiany w otoczeniu. Bez względu na to czy jest ciepło czy zimno, sucho czy wilgotno, czy przebywasz w pomieszczeniu czy na zewnątrz, nowe technologie wykorzystane w Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief pozwalają skórze dostosować się do wszelkich zmian. Już od pierwszego zastosowania preparatu, skóra korzysta ze skutków intensywnego nawilżenia, którego skuteczność utrzymuje się przez cały dzień lub noc. Usprawnia zdolność skóry do zatrzymywania wody w jej strukturze co zapewnia długotrwałe efekty. Przeciwdziała skutkom i zwalcza efekty przesuszenia skóry, wnika w głąb skóry właściwej gdzie szybciej uwalnia składniki nawilżające i na dłużej zapewnia ich skuteczne działanie.

Clinique Moisture Surge

Preparat zachował tę samą uzależniającą konsystencję lekkiego żelu, jednocześnie poprzez ulepszenie rozwiązań technologicznych, zintensyfikował i przedłużył jego zbawienne dla skóry działanie. Wchłania się ekspresowo, a po jego nałożeniu skóra jest odświeżona i jędrna. Możesz stosować go jako preparat nawilżający dwa razy dziennie lub w połączeniu ze zwykle stosowanym kremem nawilżającym w celu zintensyfikowania jego działania. Możesz nakładać go również w ciągu dnia na makijaż, w celu wyrównania poziomu nawilżenia skóry.

Moisture Surge Extended Thirst Relief może być stosowany przy wszystkich rodzajach skóry, choć według mnie najlepiej spisze się na skórze tłustej i mieszanej. Jeśli masz skórę suchą i potrzebujesz jeszcze intensywniejszego nawilżenia lepszy dla Ciebie będzie Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator. Ma bogatszą konsystencję, bardziej kremowo-żelową i oferuje maksymalne nawilżenie oraz zawiera składniki wzmacniające i odbudowujące ochronną barierę utrzymującą wilgoć w skórze.

Clinique Moisture Surge

Aby zapewnić skórze dodatkowy zastrzyk nawilżenia sięgnij po nawilżającą maseczkę na noc Moisture Surge Overnight Mask. Dzięki swojej przenikającej w głąb skóry formule, regeneruje ją, przynosząc kojące, odżywcze nawilżenie.

Clinique Moisture Surge Overnight Mask

Wykorzystuje nocne funkcjonowanie skóry i dostarcza jej niezbędne lipidy, pomagając łagodzić i koić podrażnienia wywołane działaniem negatywnych czynników za dnia. Rano skóra jest miękka w dotyku, wygładzona, bardziej elastyczna i sprężysta. Z czasem, podczas regularnego stosowania, jej bariera ochronna ulega wzmocnieniu i regeneracji, przeciwdziałając odwodnieniu i sprzyjając utrzymywaniu wilgoci w skórze.

Clinique Moisture Surge Overnight Mask

Jeśli miałaś kiedykolwiek okazję stosować krem z liniii Moisture Surge, jestem pewna że nowa wersja jeszcze bardziej przypadnie Ci do gustu. Jeśli nie, musisz poznać ją koniecznie. Ja bardzo ją lubiłam, bo była bardzo komfortowa i spełniała ówczesne potrzeby mojej skóry. Była też (i nadal jest – 65 zł za 30 ml, 109 zł za 50 ml) bardzo atrakcyjna cenowo, nawet na studencką kieszeń.