Sposoby CHANEL na piękne brwi. Brow Powder Duo oraz Sculpting Eyebrow Pencil.

by

Podkreślenie brwi to krok, bez którego wiele z nas nie wyobraża sobie pełnego makijażu. Ładnie zdefiniowane dopełniają całości i dodają twarzy charakteru. Uwielbiam ten etap w mojej codziennej makijażowej rutynie. Uwielbiam patrzeć jak rysy twarzy zmieniają się za każdym pociągnięciem aplikatora / kredki. Mam już w tej kategorii kilku faworytów, ale mimo wszystko każda kolejna nowość, czy to na rynku czy w moich zbiorach, wzbudza wielką ekscytację.

Chanel Brows

Palety do brwi wprowadziła niedawno do swojej oferty marka Chanel. La Palette Sourcils de Chanel – Brow Powder Duo w dwóch kolorystycznych odsłonach – jaśniejsza 40 Naturel i moja ciemniejsza 50 Brun. Duet pudrów dzięki którym możesz wykreować zarówno subtelny, jak i bardziej wyrazisty look. W kompakcie znajdziesz wszystko co do tego niezbędne – mini pęsetę, szczoteczkę do rozczesania i ułożenia włosków oraz pędzelek do ich wypełnienia.

Pudry są dwa i to jak ich użyjemy zależy od naszych osobistych preferencji. Fanki delikatnie tylko zaznaczonych brwi mogą użyć odcienia jaśniejszego. Po odcień ciemniejszy sięgną te z nas które kochają mocniejszy efekt. Jeśli jesteś gdzieś po środku, możesz użyć ich obu, w dowolnych proporcjach.

Chanel Brow Powder Duo Brun

Konsystencja pudrów jest bardzo twarda i zbita. To dobra wiadomość dla osób, które dopiero niedawno zdały sobie sprawę z tego jak istotne jest podkreślenie brwi i dopiero tę przygodę zaczynają. Trudno tu przedobrzyć i stworzyć karykaturalny efekt. Tego nie chce chyba żadna z nas, niezależnie od tego na jakim jest etapie. Jeśli ’siedzisz’ w tym temacie jakiś czas i dobrze wiesz czego chcesz i jak to uzyskać, wystarczy że użyjesz sztywnego pędzelka. Jeśli go nie masz, to możesz użyć tego maluszka z kompaktu. Jest ekstremalnie sztywny i świetnie daje radę. Absolutnie nie powinnaś mieć kłopotu ze stworzeniem brwi o jakich marzysz. A jak już to zrobisz, to możesz być pewna, że będziesz się nimi cieszyć aż do momentu demakijażu.

Chanel Brow Powder Duo Brun

Jeśli ponad pudry cenisz sobie kredki, to może zainteresuje Cię Crayon Sourcils – Sculpting Eyebrow Pencil. Mnie zainteresowała na tyle mocno, że dnia pewnego, podczas lustrowania po raz kolejny standu marki Chanel w perfumerii, postanowiłam by wróciła ze mną do domu. Chciałam odcień najciemniejszy, ale Pani znaleźć nie mogła, a że uparłam się mocno że chcę ją tu i teraz, wzięłam najciemniejszy jaki był – 40 Brun Cendre.

Chanel Sculpting Eyebrow Pencil Brun Cendre

Wygląda standardowo jak na kredkę do brwi przystało. Z jednej strony rysik, z drugiej mały grzebyczek do rozczesania włosków. W ‚zestawie’ jest również temperówka. Konsystencja dość twarda, ale nie sprawia większego kłopotu podczas malowania. Podobnie jak w przypadku palety, trudno przekombinować, nawet przy stosunkowo ciemnym odcieniu. Kredka precyzyjnie wypełnia brwi kolorem oraz definiuje i podkreśla ich kształt. Do zadowalającego efektu dojdziesz stopniowo, warstwa po warstwie. Jestem pewna, że sobie poradzisz.

Chanel Sculpting Eyebrow Pencil Brun Cendre

Jeśli podobnie jak ja, i cała masa innych kobiet, nie traktujesz swoich brwi po macoszemu i znajdujesz ogromną przyjemność w ich wypełnianiu i rzeźbieniu, na pewno nie muszę Cię namawiać byś przyjrzała się tym produktom podczas następnej wizyty w perfumerii. Zrób to koniecznie.

Chanel Brows

Chanel Brows makeupgołe brwi

Chanel Brow Powder Duo Brun makeupBrow Powder Duo Brun – odcień jaśniejszy

Chanel Brow Powder Duo Brun makeupBrow Powder Duo Brun – odcień ciemniejszy

Chanel Sculpting Eyebrow Pencil Brun Cendre makeupSculpting Eyebrow Pencil Brun Cendre

Makijaż:

Twarz –  Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation N50, brązer Chanel Lumiere D’ete, róż Chanel Joues Contraste Alezane

Oczy –  Chanel Les 4 Ombres Poesie, eyeliner Ecriture de Chanel Noir

Usta – Rouge Coco Shine Desinvolte