SMASHBOX nowe pomadki Be Legendary i żel matujący Insta-Matte

by

Tegoroczne lato w marce Smashbox to legendarne pomadki Be Legendary w szerokiej gamie nowych soczystych odcieni oraz żel matujący Insta-Matte. Od teraz każde wykończenie pomadki zamienimy w matowe w kilka krótkich chwil.

Pomadki Be Legendary zna pewnie każdy, kto choć trochę zaznajomiony jest w ofertą marki Smashbox. Kolorowe, soczyste i bardzo trwałe. Bajecznie kremowe, gładko suną po skórze. Już jedno pociągnięcie sprawia, iż usta zyskują doskonały wygląd dzięki intensywnemu kolorowi. Moje odcienie : różowy Panorama Pink i malinowy Red Rage zapewniają kremowe i lśniące wykończenie. Oba dają świetne krycie, choć róż jest nieco subtelniejszy i moje dość mocno napigmentowane usta lekko spod niego prześwitują. Malina za to kryje na 100%. Pomadki pięknie podkreślają usta. Nadają im wyrazistości i soczystości.

Smashbox Be Legendary Lipstick

Noszą się wspaniale. Ich formuła wzbogacona została masłem shea, po to by głęboko nawilżyć i odżywić usta, nie powodując ich dyskomfortu i wysuszania. I to wszystko w takiej kolorystycznej gamie, że absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem pewna, że trudno będzie ograniczyć się w wyborze tylko do jednej.

Smashbox Be Legendary Lipstick

Druga letnia nowość, to Insta-Matte Lipstick Transformer. Innowacyjny produkt, dzięki któremu każda szminka w naszej kolekcji zyska nowe oblicze. Wtedy kiedy chcemy. Z tym żelowym topem dokonamy ekspresowej transformacji wykończenia z lśniącego w aksamitnie matowe. Bez utraty głębi koloru i krycia. Wystarczy w uprzednio umalowane usta delikatnie wklepać kosmetyk palcem lub pędzelkiem. Każdej pomadce nadamy natychmiast drugie wcielenie.

Smashbox Insta Matte

Żel bardzo dobrze trzyma się powierzchni, nie zasycha, nie wysusza ani nie powoduje nieprzyjemnego uczucia. Usta nadal pokryte są komfortową kremową warstewką, a my z dowolnie wybranej pomadki jesteśmy w stanie wycisnąć teraz jeszcze więcej.

Smashbox Insta Matte

Nasze usta.. Raz lśniące, innym razem matowe. Zawsze kolorowe i soczyste!

Smashbox Be Legendary Lipstick swatchesod dołu : Red Rage, Panorama Pink

Smashbox Be Legendary Lipstick Panorama Pink makeupBe Legendary Lipstick : Panorama Pink

Smashbox Be Legendary Lipstick Panorama Pink Insta Matte makeupBe Legendary Lipstick : Panorama Pink + Insta-Matte

Smashbox Be Legendary Lipstick Red Rage makeupBe Legendary Lipstick : Red Rage

Smashbox Be Legendary Lipstick Red Rage Insta Matte makeupBe Legendary Lipstick : Red Rage + Insta-Matte