SISLEY Phytobuste + décolleté. Pielęgnacja piersi i dekoltu.

by

Delikatna i wrażliwa skóra dekoltu powinna być odpowiednio pielęgnowana i otaczana szczególną opieką. Z wiekiem traci gęstość i uporządkowaną strukturę. Staje się coraz mniej jędrna, mniej sprężysta i bardziej podatna na wiotczenie. Myślę, że z tego faktu, szczególnie w pewnym wieku, zdaje sobie sprawę każda z nas, ale czy każda dba o ten specyficzny obszar ciała z należytą troską i uwagą? Naszym mamom i babciom już 38 lat temu (!) wyszła naprzeciw marka Sisley, wprowadzając do sprzedaży swój pierwszy produkt do pielęgnacji piersi, a nam w zeszłym roku zaproponowała Phytobuste + décolleté w nowej, ulepszonej formule.

Sisley Phytobuste Decollete

Stworzony specjalnie do pielęgnacji dekoltu, łączy składniki napinające o natychmiastowym działaniu by wygładzić dekolt, ze składnikami ujędrniającymi o działaniu długofalowym, by upiększyć biust. Aby zdecydowanie „podnieść na wyższy poziom” tę kobiecą i delikatną strefę, podwójnie globalna i kompleksowa formuła łączy składniki pielęgnacyjne działające na 3 poziomach:

1. Gładszy, jędrniejszy dekolt jak po liftingu, dzięki natychmiastowemu działaniu napinającemu – formuła zawiera wyciąg z ziaren owsa, składający się z siatki bardzo złożonych cukrów, która ściśle i trwale przylega do skóry tworząc elastyczny i sprężynujący film. Dekolt jest rozprasowany, napięcie skóry poprawia się w kilka minut.

2. Ładniej zarysowane, piękniejsze piersi na dłużej dzięki długofalowemu działaniu ujędrniającemu – sercem formuły Phytobuste + décolleté jest nowy fitokompleks ujędrniający, który przyczynia się do poprawy sprężystości, napięcia i jędrności skóry. Zawiera ponadto Witaminę E o działaniu przeciwrodnikowym oraz ekstrakt z żyta, który pozwala zwiększyć mechaniczną odporność skóry właściwej, zwłaszcza na siłę grawitacji, przywracając jej sprężystość i odpowiednie napięcie.

3.  Aksamitna, jedwabista skóra, lepiej odżywiona, lepiej nawilżona – aby upiększyć skórę biustu, wyjątkowo cienką i suchą, oraz by usprawnić działanie preparatu, formułę wzbogacono w składniki nawilżające i odżywcze: masło Karité, emblematyczny cenny składnik o działaniu odżywczym, regenerującym i ochronnym; olej słonecznikowy, bogaty w kwas oleinowy (omega 9) aby odżywić, uelastycznić i zrewitalizować skórę; oraz roślinną glicerynę by ją nawilżyć.

Sisley Phytobuste Decollete

W ramach intensywnej, dwumiesięcznej kuracji należy stosować Phytobuste + décolleté dwa razy dziennie, rano i wieczorem po prysznicu, lub raz dziennie dla podtrzymania efektów. Aplikować ilość produktu odpowiadającą 3 – 5 naciśnięciom pompki.

Biust – sugestia aplikowania preparatu metodą „krzyżowania na sercu” – prawą dłoń przyłóż płasko do lewego ramienia, zaczynając z tego miejsca przesuń dłoń na dekolt, następnie między piersiami, dołem wokół prawej i wykonując ósemkę, pod lewą pierś. Powrót do prawego ramienia przez dekolt. Ten sam ruch wykonaj lewą dłonią, zaczynając od prawego ramienia.

Dekolt – rozprowadź preparat przykładając dłonie płasko do skóry zaczynając od zagłębienia między piersiami w kierunku ramion. Na zakończenie dociśnij dłonie płasko na piersiach i dekolcie.

Sisley Phytobuste Decollete

Preparat ma konsystencję lekkiej, świeżej emulsji. Rewelacyjnie się rozprowadza. Gładko i miękko sunie po skórze, nie powodując jej niepotrzebnego rozciągania. Jest wystarczająco gęsta by umożliwić delikatny masaż piersi, wchłania się przy tym tak szybko, by można było ubrać się bez czekania. Daje natychmiastowy efekt wygładzenia skóry dekoltu oraz wrażenie większej sprężystości biustu. Mam odczucie, że skóra jest bardziej zwarta i napięta. Z czasem też coraz lepiej ujędrniona.

Oczywiście nie oszukujmy się, to jest ‚tylko’ produkt pielęgnacyjny, wzmacniający i poprawiający strukturę skóry. Nie skalpel, który w magiczny sposób podniesie biust o kilka centymetrów. Tego od niego nie wymagajmy. Możemy za to liczyć na wzmocnienie podtrzymania biustu, dzięki połączeniu składników napinających z ujędrniającymi, które wygładzają i delikatnie ‚liftingują’ dekolt, poprawiają napięcie skóry, jej jędrność i sprężystość. To rytuał pielęgnacyjny dla kobiet, które chcą zachować ładny biust jak najdłużej. Niezależnie od rozmiaru.