CHANEL Chance Eau Vive EDT. Zapach szczęścia.

by

Gdy myślisz o zapachu na upalne letnie dni, wieczory i noce, pierwsze określenia jakie przychodzą Ci do głowy to zapewne : energetyczny, pobudzający i odświeżający. Zapach, który dodaje energii, pobudza do działania i odświeża jak nadmorska bryza. Najlepiej jak przy tym przywołuje same dobre myśli i poprawia nastrój. Każdego dnia, niezależnie od tego w jakim wstałaś humorze!

… if chance won’t come to you, then you must simply go find your chance …

Moje lato, od kilku już lat, upływa pod hasłem CHANEL CHANCE. Powtarzam to regularnie, jak mantrę, ale wiedz że te zapachy mają w sobie wszystko to czego potrzebujesz, pragniesz i pożądasz w gorące dni. Dają radość, beztroskę i szczęście! Wolność, nawet gdy musisz iść do pracy i nie odliczasz dni do urlopu, bo jest ich jeszcze tak wiele. Z tymi zapachami przeniesiesz się myślami w najpiękniejsze miejsca i poczujesz, choć przez chwilę, że nic więcej się nie liczy. Jesteś tylko TY i są ONE. Czy to pikantna i pudrowa Eau Tendre, czy to obezwładniająca i nieziemsko odświeżająca Eau Fraiche, czy elegancka i wytrawna klasyczna Chance..

Chanel Chance

Możesz też zdecydować się na najmłodsze dziecko z rodziny Chance – Eau Vive. Mix cytrusów (grejpfrut!), jaśminu, białego piżma, drzewa cedrowego i irysa. Przygotuj się na ekstremalną dawkę odświeżenia. To istna bomba energetyczna! Daje takiego kopa, że nie będziesz mogła usiedzieć w miejscu. Już od pierwszych sekund przepełni Cię moc i siła.

Chanel Chance Eau Vive Summer 2016

Eau Vive pobudza i orzeźwia jak mało co. Buzuje, pulsuje i wibruje. Pachnie radością i szczęściem. To idealna propozycja dla kobiet młodych ciałem i duchem. Zawsze wesołych i uśmiechniętych. Bo trudno się nie uśmiechać mając go na sobie!

Chanel Chance Eau Vive Summer 2016

Do wyboru masz kilka pojemności – od 150 ml aż do rozmiaru torebkowego maluszka 35 ml. A jeśli będzie Ci mało, możesz dodatkowo sięgnąć po mgiełkę do włosów i wypsikać się od stóp do głów. Dosłownie!