SMASHBOX L.A. Lights. Blush & Highlight Culver City Coral.

by

Nowa paleta L.A. Lights Blush & Highlight marki Smashbox to doskonała kompozycja różu i rozświetlacza mająca naśladować efekt głębi i wymiaru uzyskiwany dzięki światłu Los Angeles. Opracowana w reprezentującym markę studio fotograficznym w Los Angeles łączy w sobie dwa odcienie różu w różnych tonacjach – jednym realistycznym i jednym nasyconym – z idealnie dopasowanym rozświetlaczem, by odtworzyć magię L.A.

SMASHBOX L.A. Lights Blush & Highlight Culver City Coral

Dostępna w 3 kolorowych wariacjach. U mnie możecie zobaczyć Culver City Coral zawierającą odcienie Rich Coral, True Coral i Highlight Coral. Przepiękna koralowa kompozycja. Idealnie dla mnie stworzona, bo nie od dziś wiadomo, że wybitnie lubuję się w takich odcieniach. Od samego początku czułam, że bardzo się polubimy.. choć nie ukrywam, że efekt na policzkach i tak przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

SMASHBOX L.A. Lights Blush & Highlight Culver City Coral

Choć żaden z tych kolorów nie jest brązerem, to ja tak właśnie traktuję kolor najciemniejszy. Konturuję nim policzki i subtelnie koryguję kształt twarzy. Następnie sięgam po odcień pośredni i używam go jak klasycznego różu. Jest absolutnie obłędny. Odświeża jak mało co! Wygląda też cudownie na oku! Na sam wierzch nakładam rozświetlacz. Nie tylko na szczyty kości policzkowych, ale zwykle ‚jadę nim po całości’. Podkręcam w ten sposób jeszcze bardziej efekt jaki daje róż. Odcień ten doskonale też sprawdza się w przypadku, gdy zdarzy się Wam przedobrzyć i zrobić zbyt intensywnego rumieńca. Ujarzmi go w kilka chwil. Do tego nada skórze naturalnego promiennego blasku. Bez nachalnych drobinek.

Cała trójka jest trwała i bezpieczna w użyciu. Bardzo dobrze się nakłada i blenduje. Nie tworzy smug ani nie blaknie w ciągu dnia. Róże zawdzięczają zachwycający kolor intensywnym pigmentom. Moc na policzkach możemy budować. Od subtelnego po najbardziej spektakularny.

SMASHBOX L.A. Lights Blush & Highlight Culver City Coral

Paleta ma też zadatki na wspaniałą towarzyszkę podróży. W jednej małej zgrabnej kasetce mamy wszystko by móc podkreślić nie tylko policzki, ale i oczy. Całość się fantastycznie uzupełnia i nie musimy martwić się kontrastującymi odcieniami, bo wszystko idealnie do siebie pasuje. Efekt jest iście letni i wakacyjny. Twarz jest delikatnie wykonturowana i maksymalnie odświeżona. Jak po najlepszym urlopie.

* 149 zł

SMASHBOX L.A. Lights Blush & Highlight Culver City Coral swatches

SMASHBOX L.A. Lights Blush & Highlight Culver City Coral makeup