BURBERRY Full Kisses : English Rose

by

Jeśli czasem sobie pomyślicie, że już żadna pomadka w formie pisaka nie jest Was w stanie zaskoczyć i żadnej więcej do szczęścia nie potrzebujecie, znaczy że nie mieliście jeszcze okazji poznać najnowszego dziecka w rodzinie Burberry – Full Kisses.

Burberry Full Kisses English Rose

Spakowana w zgrabny sztyft, a w samym środku ona – wykręcana i kolorowa. Idealnie wyprofilowana, by móc dopasować się precyzyjnie do konturu ust. Pozwala na dokładne, szybkie i efektywne ich podkreślenie i wypełnienie. Ułatwia aplikację w miejscu łuku Kupidyna oraz zewnętrznych kącików. Bez konieczności użycia pędzelka czy konturówki.

Konsystencję ma przyjemnie kremową. Nie jest to jednak ekstremalna kremowość, jak choćby w opisywanych przeze mnie w poprzednim wpisie Chanel Rouge Coco Stylo >>. To raczej delikatna struktura idealnie zwartego balsamu. Gładko sunie po ustach i daje praktycznie pełne krycie i soczysty kolor już po jednej warstwie. Jeśli chcemy uzyskać nieco subtelniejszy efekt możemy nałożyć ją pędzelkiem albo wklepać delikatnie palcem.

Usta ubrane w Full Kisses są pięknie podkreślone i wypełnione. Delikatnie połyskują. Kuszą i nęcą. Kolor trwa na nich kilka godzin, nawet jeśli znika blask, kolor zostaje, a usta są ciągle ładnie wymodelowane.

Burberry Full Kisses English Rose

Formuła pomadek wzbogacona została w składniki aktywne, takie jak wyciąg z Acmella oleracea o właściwościach antyoksydacyjnych, wyciąg z kopru morskiego (źródło witamin A, C i E oraz soli mineralnych), który działa przeciwutleniająco, ujędrniająco, przeciwzapalnie i oczyszczająco oraz ceramidy. Dzięki temu mają działanie pielęgnacyjne, nie obciążają ani nie wysuszają ust. Wręcz przeciwnie. Bardzo dobrze się noszą i dają pełen komfort.

Burberry Full Kisses English Rose

Dostępne w 14 odcieniach. Mój zwie się English Rose (No. 529) i jest przepięknym różanym różem. Bardzo bezpiecznym. Idealnym na co dzień i od święta! Pasuje właściwie do każdego makijażu oczu. Nie musimy się w żaden sposób ograniczać.

Burberry Full Kisses English Rose swatches

Burberry Full Kisses English Rose makeup