BOBBI BROWN Nourishing Lip Color : Coral Pop

by

Nowa, odżywcza, wzbogacona olejkami pomadka Nourishing Lip Color to efekt nowoczesnego podejścia do szminek Bobbi Brown. Dzięki starannie dobranej kompozycji pięciu naturalnych, odżywczych olejków wzbogaconych witaminami C i E, ta nowoczesna formuła o niezwykle silnym działaniu sprawia, że usta stają się jedwabiście gładkie i zyskują świetliste wykończenie.

Bobbi Brown Nourishing Lip Color Coral Pop

Dostępna w 16 odcieniach. Jest duża szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli lubicie czerwienie może zainteresuje Was mój Coral Pop. Słoneczny, cieplutki, z domieszką koralu / pomarańczki.

Ma kremową, choć dość zwartą formułę. Nie topi się nadmiernie pod wpływem ciepła skóry, ale gładko sunie po ustach i równomiernie się rozprowadza. Poziom krycia można budować. Wklepana palcem pięknie podbija ich naturalny odcień i nieco je ociepla. Nałożona pędzelkiem zwiększa krycie i jest bardziej widoczna, choć efekt końcowy nie jest krzykliwy. Aplikacja wprost ze sztyftu daje najlepsze krycie, nadal jednak nie na 100%. Moje, co prawda z natury dość ciemne usta, ciągle dają o sobie znać.

Pomadka bardzo dobrze się nosi i daje ustom komfort. Wzmacnia ich kondycję i zapewnia 24-godzinne nawilżenie. Bogata w składniki odżywcze formuła działa non-stop sprawiając, że stają się miękkie, jędrne i bardziej gładkie — nawet po usunięciu pomadki.

Bobbi Brown Nourishing Lip Color Coral Pop

To odcień i formuła idealna dla osób, które chcą, ale się boją (ja ja ja!). Dla osób, które pragną pokochać się z mocnymi ustami, ale jeszcze do nich nie dojrzały. Dla osób, które metodą małych kroczków próbują się przełamać i nauczyć nosić czerwień. Same decydujemy o tym na jaki poziom intensywności w danej chwili mamy ochotę. W ciągu dnia może być delikatniej, na wieczór bardziej kolorowo i soczyście. Jak tylko sobie zamarzymy.

Bobbi Brown Nourishing Lip Color Coral Pop swatches

Bobbi Brown Nourishing Lip Color Coral Pop makeup