SMASHBOX Photo Finish Primer Oil. Baza olejkowa.

by

O dobroczynnym działaniu olejków na naszą skórę nikogo nie trzeba przekonywać. Marka Smashbox poszła o krok dalej i w formie olejku umieściła bazę pod makijaż. To pierwsza baza wzbogacona olejkami do stworzenia w pełni rozświetlonej skóry, dająca efekt wyjątkowego glow. Brzmi może nieco abstrakcyjnie, ale uwierzcie, jest coś na rzeczy!

Smashbox Photo Finish Primer Oil

Wizażyści ze Smashbox Studios kochają aplikować olejki na skórę, dając jej tym samym naturalne rozświetlenie. Mogą w ten sposób idealnie przygotować skórę do makijażu. „Siła nawilżenia tej olejkowej bazy może naprawdę zmienić strukturę twojej skóry” mówi Lori Taylor Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist. „Ona jest wszechstronna – dodaję odrobinę do korektora by zapewnić mocniejsze nawilżenie lub mieszam kroplę z różem do policzków by zapewnić naturalny ciepły efekt”. Tyle możliwości i płynących z nich korzyści w jednej małej niepozornej buteleczce.

Założenie to 50% bazy wygładzającej, 50% olejków pielęgnacyjnych i 100% energii dla skóry. Możemy zakochać się w swojej skórze jeszcze zanim zrobimy sobie makijaż.

Smashbox Photo Finish Primer Oil

Baza stworzona jest z 15 drogocennych olejków roślinnych (takich jak min. Jojoba, Arabica lub Arganowy) i wzbogacona dodatkowo peptydami. Jak na tak bogatą formułę przystało potrzebuje troszkę czasu na wchłonięcie. Najlepiej dać jej jakieś 15 minut przed aplikacją makijażu. No i nie można przesadzić z ilością. Dwie kropelki w zupełności wystarczą. Skóra spija ją z powierzchni i bierze dla siebie to co najlepsze. Baza głęboko odżywia, regeneruje i nawilża. Możecie zapomnieć o suchych skórkach wyłaniających się spod najbardziej do tej pory kłopotliwego podkładu. Ona sobie na pewno z nimi poradzi. Poza tym optycznie wygładzi, spłyci zmarszczki i drobne linie, dając efekt rozświetlonej młodej skóry. W efekcie będzie zdrowsza i bardziej zadbana, a nie od dziś wiadomo, że na takiej makijaż trzyma się zdecydowanie dłużej.

Smashbox Photo Finish Primer Oil

Myślę, że najwięcej zachwytów wywoła u posiadaczek suchych cer, choć nie jest to warunek konieczny by móc czerpać z jej działania korzyści. Skóry przetłuszczające się będą po prostu musiały bardziej uważać na aplikowaną ilość i będą potrzebowały nieco więcej czasu na wchłonięcie. Żaden problem, prawda?!

* Możesz aplikować bazę na łokcie, skórki, nawet na obojczyki by zapewnić im pełnie blasku. Możesz dodać krople olejku do podkładu by uzyskać efekt perfekcyjnej rozświetlonej skóry.

159 zł / 30 ml