SISLEY Elite Club. Mobilna kabina SPA.

by

W zeszły poniedziałek 11 kwietnia w perfumerii Douglas w warszawskiej Arkadii miałam niebywałą przyjemność wziąć udział w uroczystej inauguracji projektu marki Sisley – Sisley Elite Club. To mini SPA w mobilnej kabinie, w której dzięki Ekspertom Pielęgnacji Sisley, możemy poddać się odmładzającemu zabiegowi opartemu o najnowszy krem odmładzający Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge oraz całą linię kosmetyków Sisleÿa Global Anti-Age. Przedsięwzięcie dedykowane jest na wyłączność dla sieci Douglas, kabina będzie podróżować po Polsce, po najlepszych perfumeriach, tak by każda kobieta zainteresowana pielęgnacją Sisley miała okazję poznać jej dobroczynny wpływ na własną skórę.

Sisley Elite Club

Zabieg trwa godzinę i składa się z kilku etapów, dzięki którym zapewnione jest działanie na wszystkie aspekty starzenia się skóry: genetyczny, środowiskowy i behawioralny. Na wstępie Ekspert Sisley przeprowadza indywidualną konsultację połączoną z diagnozą skóry. Dzięki temu może dobrać odpowiedni program pielęgnacyjny i zastosować go w zabiegu odmładzającym. W międzyczasie wykonuje demakijaż, następnie delikatny peeling. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie produktów Sisley lub tych konkretnych stosowanych w zabiegu możecie radzić się i pytać. Ja na początku zasypałam Panią pytaniami. Potem odpłynęłam..

SisleyEliteClub_11

Rozpoczął się rytuał aromaterapii, który wykorzystuje olejki eteryczne. Działają one jak naturalne nośniki substancji aktywnych w głąb skóry, a dodatkowo zapewniają wyjątkowe właściwości relaksujące. Efektywność zabiegu opiera się na połączeniu skuteczności produktów pielęgnacyjnych ze specjalną, wieloetapową techniką aplikacji zgodnie z rytuałem Sisley. Aplikacja koktajlu złożonego z ponad 50 aktywnych składników roślinnych umożliwia głębszą penetrację i zintensyfikowane działanie pielęgnacyjne, które pobudza naturalne procesy fizjologiczne skóry.

Kluczowym dopełnieniem skuteczności produktów pielęgnacyjnych jest autorski masaż Sisley wykonywany kamieniami awenturynowymi, który niweluje zmarszczki, wygładza skórę i modeluje owal twarzy. Odpowiednio wyprofilowany kształt kamieni idealnie dopasowuje się do skóry i ułatwia stymulację odpowiednich punktów. Masaż techniką Sisley poprawia metabolizm komórek przywracając cerze blask, jędrność i elastyczność.

Sisley Elite Club

Rozkosz i czysta przyjemność, to i tak za mało by opisać wrażenia i odczucia jakie towarzyszą zabiegowi. Ja szybko odpłynęłam i gdybym nie spojrzała na zegarek, nie uwierzyłabym że minęła już godzina. Moja skóra była w siódmym niebie, optymalnie nawilżona, znacznie młodsza, gładsza i zrestrukturyzowana. Zmarszczki mimiczne były wygładzone, a owal twarzy wymodelowany. Synergia działania produktów Sisley z techniką zabiegową opracowaną przez Ekspertów marki Sisley zapewnia spektakularne efekty odmładzające. Na sam koniec konsultantka Sisley wykonała makijaż i nastąpiła pełnia szczęścia! Czułam się jak księżniczka!

BAJKA! Genialny pomysł, swoją drogą projekt mobilnej kabiny, jak i jego realizacja, to efekty działania polskiej ekipy Sisley! Dzięki takiemu zabiegowi możemy wypróbować dobraną do potrzeb naszej skóry gamę produktów Sisley. Możemy lepiej poznać produkty i ‚podpatrzeć’ metody ich aplikacji i masażu, by móc poźniej samodzielnie wykonać go w domu. Wszystkie produkty dostępne są na wyciągnięcie ręki. Możemy dokonać zakupu od razu po wyjściu z kabiny. Korzyściom nie ma końca.

Mobilna kabina będzie podróżować po Polsce – planowane są kolejne, tygodniowe sesje w najlepszych perfumeriach Douglas w kraju. Informacje na temat kolejnych terminów i lokalizacji kabiny mobilnej Sisley Elite Club będą dostępne na stronie Sisley oraz Douglas. Zapisy na zabiegi realizowane są telefonicznie przez perfumerie Douglas. Naprawdę warto!