SHISEIDO Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

by

Zawsze, niezależnie od sezonu, cieszą mnie podkładowe premiery. Choć mam już grupkę swoich ulubieńców i teoretycznie nie szukam ideału, to uwielbiam tę kategorię produktów chyba jak żadną inną. Lubię obserwować transformację mojej skóry w trakcie aplikacji. Lubię dopasowywać formułę, krycie i wykończenie do okazji czy aktualnej potrzeby. Do każdego nowego podkładu świecą mi się oczy, szczególnie takiego który potencjalnie stworzony jest do mojej mieszanej cery, jak właśnie Synchro Skin Lasting Liquid Foundation.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Najmłodsze dziecko Shiseido, to podkład który dzięki zastosowaniu technologii sensorycznej adaptuje się do zmian jakie zachodzą w skórze o różnych porach dnia, tak aby zagwarantować efekt idealnej cery przez cały dzień. Dostosowuje się do typu skóry oraz jej kondycji, dzięki czemu zwiększa się trwałość i świeżość makijażu. Jak sama nazwa wskazuje, synchronizuje się z naszą skórą i idealnie do niej dopasowywuje. Dodatkowo zawarte w formule fluidu składniki pielęgnacyjne oraz filtr SPF 20 zapewniają ochronę przed zagrożeniami.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Synchro Skin ma delikatną, bardzo płynną konsytencję. Dobrze się aplikuje i rozciera, w efekcie ładnie wtapia w skórę. Jest lekki i delikatny, ale ma moc. Już jedna warstwa pozwala uzyskać przyzwoite średnie krycie. Jeśli komuś za mało, może nadbudować do mocniejszego. Podkład pięknie dopasowuje się do skóry, wyrównuje koloryt, neutralizuje zaczerwienienia i podkreśla naturalną tonację. Delikatna i nawilżająca formuła uwalnia skórę od problemu nadmiernego błyszczenia, a cienkie linie oraz pory skóry stają się mniej widoczne. Skóra jest optycznie wygładzona. Promienieje, wygląda naturalnie i świeżo. Jest ładnie zmatowiona, nawet bez warstewki pudru matującego. Późnym popołudniem zaczyna się delikatnie świecić w strefie T, ale wystarczy zebrać nadmiar sebum bibułką matującą i możemy cieszyć się piękną cerą do samej nocy.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Podkład podlega nowej klasyfikacji odcieni. Mamy 3 kategorie ROSY dla skóra o odcieniu różanym, lekko różowym (która staje się czerwona w chwili opalania i długo taka pozostaje), NATURAL dla skóry która nie jest ani żółtawa ani różowa oraz GOLDEN dla skóry o żółtawo-oliwkowym odcieniu (która łatwo ciemnieje w chwili opalania). Mój kolor to Golden 2 – jasny żółtek.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation Golden swatches

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation Golden makeup