SHISEIDO Ibuki Beauty Sleeping Mask

by

Znana nam już od jakiegoś czasu rodzina Ibuki marki Shiseido, powiększyła się niedawno o nowego członka. Żelowa maska pielęgnacyjna Ibuki Sleeping Mask zadba o naszą skórę w nocy, kiedy mi słodko śpimy i zbieramy siły na kolejny, mniej lub bardziej zwariowany dzień.

ShiseidoIbukiBeautySleepingMask_1b

Nie od dziś wiemy, że wieczór to najlepszy czas na stosowanie bogatych w składniki aktywne produktów. To właśnie w nocy mają szerokie pole działania. Dostają się do głębszych warstw skóry, czego efektem jest wzmocniony proces regeneracji. Idąc tym tropem, marka Shiseido proponuje nam tej wiosny maskę nocną, która ma za zadanie wspomóc funkcje komórek skóry podczas snu. Zwiększa energię komórkową, optymalizując obrót komórek oraz ich funkcje naprawcze. Dba o naszą skórę wtedy gdy my śpimy, do tego jest też doskonałą opcją dla osób cierpiących na notoryczny brak czasu oraz leniuchów. Maskę możemy stosować zamiast kremu i nie musimy martwić się spoglądaniem na zegarek i pilnowaniem przepisowego czasu, aby zaraz potem biec szybko do łazienki by ją usunąć. Maseczka nie wymaga zmycia. Zostawiamy ja na twarzy na całą noc.

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Maskę nakładamy na całą twarz oraz szyję jako ostatni krok wieczornej pielęgnacji. Do jednej aplikacji wystarczy porcja wielkości migdała. Nie wiem co daje większą przyjemność?! Komfortowa, cudownie żelowa konsystencja, z zatopionymi kapsułkami, która genialnie odświeża, koi skórę i otula ją niczym delikatny jedwab. Czy piękny aromat, który został stworzony na bazie nuty aromakologicznej linii Ibuki z dodatkiem fiołka i ma działanie wybitnie relaksujące. A może to mix obu sprawia, że tak prozaiczna czynność jak aplikacja maseczki stanowi fantastyczne zwieńczenie długiego, ciężkiego dnia. Odprężenie i rozluźnienie do granic przyzwoitości otrzymujemy poniekąd w pakiecie.

ShiseidShiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Maseczka nałożona, zęby umyte, możemy się położyć. Zapach maski działa relaksująco i kojąco na zmysły oraz ułatwia zasypianie. Szybko odpływamy w siną dal, a w tym czasie w naszej skórze zaczynają się procesy naprawcze. PhytoTarget Complex intensywnie nawilża i utrzymuje zdrową barierę ochronną skóry, PhytoPlankton Extract podnosi energię w komórkach i wspomaga funkcje regeneracyjne, witamina E wspomaga mikrocyrkulację, a witamiana C wyrównuje tonację, rozświetla i dodaje blasku.

O poranku nasza skóra wygląda na wypoczętą, świeżą i pełną życia. Dzięki obecności kapsułek z witaminami, które uwalniają się podczas aplikacji, jest rozświetlona i doskonale nawilżona. Cienkie linie oraz cienie wokół oczu są mniej widoczne. Koloryt jest delikatnie wyrównany, zaczerwienienia zredukowane. Skóra jest ożywiona i bardziej promienna. Nawet jeśli my czujemy się niewyspane, nasza skóra jest zregenerowana i gotowa do działania.

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Nie każda z nas ma czas na regularne pielęgnacyjne rytuały. Żyjemy w ciągłym biegu i choćbyśmy nie wiem jak mocno się starali, doby nie wydłużymy. Taka nocna maska jest idealną alternatywą dla osób świadomych potrzeb swojej skóry, nie zawsze jednak mających możliwość by poświęcić jej wystarczająco dużo czasu. A piękne i wypoczęte każdego ranka chcemy być wszystkie. Niezależnie od okoliczności i ilości snu.

* 184 zł / 80 ml