BOBBI BROWN Blush Duo Tawny / Peony

by

Czy do odświeżenia lica może być coś lepszego od różu? Może być! Dwa róże. Zainspirowane naturalnym odcieniem różu na policzkach po dniu spędzonym na słońcu Blush Duo od Bobbi Brown zawierają dwa odcienie różu, które pozwolą uzyskać świeży, naturalny i długotrwały efekt.

Bobbi Brown Blush Duo Tawny Peony

Zamysł jest taki, by uzyskać efekt „muśniętego różem policzka” należy oprószyć policzki ciemniejszym odcieniem różu, a następnie dodać odrobinę jaśniejszego tylko na szczyty kości policzkowych.

Do wyboru mamy 4 duety. W moim znajdziemy róż Tawny, który jest wypieczoną różą z dodatkiem brązu oraz Peony w odcieniu jaskrawego różu. Tawny nieco ociepla i tworzy delikatny kontur, podczas gdy Peony dodaje mega świeżego, intensywnego rumieńca.

Bobbi Brown Blush Duo Tawny Peony

Oba odcienie są miękkie i jedwabiste w dotyku. Są ekstremalnie napigmentowane. Jeśli możecie sobie wyobrazić mocną pigmentację, to pomnóżcie ją razy dwa. Nawet używając miękkiego puchatego pędzla i lekkiej dłoni można z łatwością przedobrzyć. Najlepiej tylko dotknąć powierzchni samą końcówką włosia i bardzo, ale to naprawdę bardzo delikatnie musnąć policzki. To w zupełności wystarczy.

Bobbi Brown Blush Duo Tawny Peony

Efekt na policzkach jest dość wyrazisty. Rysy są ładnie podkreślone, a rumieniec powala wręcz swoją soczystością i świeżością. Jest MOC.

Bobbi Brown Blush Duo Tawny Peony swatches

BobbiBrownBlushDuoTawny_Peony_makeup_1Bobbi Brown Blush Duo : Tawny

BobbiBrownBlushDuoTawny_Peony_makeup_2Bobbi Brown Blush Duo : Tawny + Peony