URBAN DECAY Gwen Stefani. Paleta róży i pomadki.

by

Współpraca marki Urban Decay z Gwen Stefani okazała się strzałem w dziesiątkę. To jedna z tych kolekcji, o których wyjątkowo głośno w ostatnim czasie. Po palecie cieni do powiek >> przyszła pora na paletę z różami i pomadki.

Urban Decay Gwen Stefani Blush Palette

W palecie znajdziemy 6 róży. Coś dla fanek różu, brązu i rozświetlenia. Przeważają odcienie ciepłe, z mniejszym lub większym połyskiem. Wszystkie są świetnie napigmentowane i nie sprawiają kłopotów podczas aplikacji. Są miękkie i aksamitne w dotyku. Dobrze się nakładają i blendują.

Cherry – chłodny delikatny róż. Easy – różano-śliwkowy brudasek ze złotym połyskiem. Angel – rozświetlający szampański nudziak. Lo-Fi – średni matowy brąz. Hush – ciepła różana miedź ze złotym połyskiem. OC – ciepła brzoskwinia z odrobiną różu.

Urban Decay Gwen Stefani Blush Palette

Urban Decay Gwen Stefani Blush Palette

Gdy pomyślę o Gwen Stefani, to przed oczami mam piękną czarną kreskę i mocne usta. Taki mam jej obraz w głowie, jeszcze z czasów gdy bardziej interesowałam się muzyką jak makijażem. Nie mogło więc w kolekcji zabraknąć intensywnych pomadek. U mnie możecie podejrzeć dwie z nich. Rouge A Levres – każda z innej bajki. Różne odcienie, w różnych formułach i wykończeniach.

Urban Decay Gwen Stefani Lipsticks Firebird 714

Firebird to piękny fuksjowy róż z subtelnym połyskiem. Pomadka jest lekka i bajecznie kremowa. Właściwie sama sunie po ustach i otula je warstewką koloru. 714 to jej zupełne przeciwieństwo. Ciepła czerwień z domieszką pomarańczki, o matowym wykończeniu. Bardzo w stylu Gwen! Zdecydowanie bardziej zwarta i zbita, ale nie ekstremalnie sucha czy toporna. Dobrze się aplikuje, kryje równomiernie i wygląda obłędnie! Nie podkreśliła mi suchych skórek, ale myślę że przy regularnym stosowaniu może nieco wysuszać. Codzienna pielęgnacja ust, jak to zwykle bywa w przypadku uwielbienia odcieni matowych, jak najbardziej wskazana.

Urban Decay Gwen Stefani Lipsticks Firebird 714 Urban Decay Gwen Stefani Lipsticks Firebird 714

Bardzo udana ta kolekcja! Gwen to piękna kobieta z klasą i marka Urban Decay bardzo dobrze odwzorowała jej styl w makijażu. Podoba mi się to, że nie była tylko przypadkową, znaną twarzą, która ma podbić wyniki sprzedaży, ale sama brała aktywny udział w tworzeniu całej kolekcji i to doskonale widać w każdym jej elemencie.

Urban Decay Gwen Stefani Blushes Lipsticks swatchesPaleta: Cherry, Easy, Angel, Lo-Fi, Hush, OC / Pomadki: Firebird, 714

Urban Decay Gwen Stefani Blush Cherry Easy Lipstick Firebird makeupPoliczki: Cherry + Easy / Usta: Firebird

Oczy: Blonde + Stark + Anaheim + Punk z palety cieni UD Gwen Stefani >>

Urban Decay Gwen Stefani Blush_LoFi Lipstick Firebird makeupPoliczki: Lo-Fi / Usta: Firebird

Urban Decay Gwen Stefani Blush_LoFi OC Lipstick Firebird makeupPoliczki: Lo-Fi + OC / Usta: Firebird

Urban Decay Gwen Stefani Blush LoFi_OC Hush Lipstick Firebird makeupPoliczki: Lo-Fi + OC + Hush / Usta: Firebird

Urban Decay Gwen Stefani Blush LoFi Lipstick 714 makeupPoliczki: Lo-Fi / Usta: 714

Urban Decay Gwen Stefani Blush LoFi Angel Lipstick 714 makeupPoliczki: Lo-Fi + Angel / Usta: 714