SMASHBOX #shapematters

by

Czy kształt ma znaczenie? Bez wątpienia TAK. Wiedzą o tym wszystkie kobiety, a jeśli nawet znajdą się jakieś niedowiarki, to marka Smashbox szybko im udowodni że tak właśnie jest. Wszystko za sprawą i przy pomocy pełnej smakołyków palety #shapematters, dzięki której każda z nas w kilka krótkich chwil może stworzyć niesamowitą, optyczną iluzję. Podkreślimy oczy, wymodelujemy brwi i zaznaczymy kształt twarzy. Ukryjemy to czego w naszej twarzy nie lubimy, wyeksponujemy to co uwielbiamy. Każda z nas może stać się swoją osobistą czarodziejką.

Smashbox Shapematters Pallete

Paleta #shapematters oferuje proste w obsłudze narzędzia do konturowania oraz profesjonalny instruktaż aby osiągnąć efekt godny planu zdjęciowego. Jak to działa? Nic prostszego. Wystarczy mieć pod ręką smartfona. Od teraz stanie się on również naszym osobistym makijażystą. Z jego pomocą oraz wyjątkowych, interaktywnych kart w mgnieniu oka zidentyfikujemy swój kształt oczu, brwi oraz twarzy. Dodatkowo będziemy mogły zobaczyć video instruktaże jak osiągnąć swój najlepszy look oraz nauczyć się mistrzowskich trików dotyczących konturowania. Świetna sprawa dla początkujących!

Smashbox Shapematters Pallete

Karta Brwi: Z jednej strony wydrukowano podstawy używania Złotego Trio aby zdefiniować, upiększyć i utrwalić brwi. Druga strona karty, przy użyciu smartfon’a, przeniesie nas do interaktywnej aplikacji, która pomoże zidentyfikować i podkreślić naturalny kształt brwi. Dodatkowo będziemy mogły zapisać rezultat swojej interaktywej konsultacji na ‘rolce’ w telefonie.

Karta Cieni:  Z jednej strony karty możemy sprawdzić podstawy aplikacji cieni na powiece, linii rzęs oraz w załamaniu. Później wystarczy ją obrócić, aby na video krok po kroku odnaleźć swój kształt oczu oraz zachować ‘face chart’ z odpowiednim dla nas makijażem oczu.

Karta Twarzy: Profesjonalny Modelarz Twarzy na diagramie pomoże nam opanować tę sztukę gdy popatrzymy na pierwszą stronę karty.  Z drugiej zaś interaktywna aplikacja oraz video instruktaże pomogą odnaleźć nasz kształt twarzy i sprawią , że staniemy się mistrzyniami konturowania.

Smashbox Shapematters Pallete

Jak już możecie się domyślić, paleta zawiera wszystko co do wykonania pełnego makijażu jest nam niezbędne. Mamy tutaj 3 produkty do brwi – wosk oraz 2 cienie w kolorach Taupe i Soft Brown, 2 rozświetlacze  – jeden z efektem światła (modelujący), drugi połyskujący, 2 brązery, 9 cieni Photo Op, a także podwójny pędzelek do cieni / do brwi. Mi nic nie brakuje, wierzę jednak że kilka osób może zatęsknić za różem z prawdziwego znaczenia. Ja nie tęsknię. Ja kocham brązery i mogłabym się nimi rzeźbić od stóp do głów!

Smashbox Shapematters Pallete

Smashbox Shapematters Pallete Smashbox Shapematters Pallete

Gwiazdami palety są na pewno kultowe pudry, z których słynie marka Smashbox. Do konturowania matowy brąz z dodatkiem szarości Contour, uniwersalny ciepły brąz Bronze do ogólnego ocieplenia wizerunku czy scalenia makijażu, satynowy rozświetlacz Highlight oraz rozświetlacz bardziej intensywny, drobinkowy, w odcieniu kości słoniowej Glow. Każdy jeden świetnie sobie radzi i ich obsługa nie nastręcza żadnych kłopotów. Najmniej pożytku mam z odcienia Highlight, chyba nie jestem w konturowaniu aż tak PRO. Pozostała trójka za to bardzo często gości na moich policzkach.

Do brwi mamy 2 cienie, dla mnie niestety za jasne. Nawet ten ciemniejszy. Fankom nieco mniej intensywnie podkreślonych brwi jak ja, na pewno bardziej przypadną do gustu. Wosk ładnie utrwala i ujarzmia włoski, nie można tylko przesadzić z ilością, bo może być widoczny.

No i cienie. Chyba najmocniej mnie zaskoczyły i najmocniej je w ogólnym rozrachunku polubiłam. Mają świetną pigmentację i bardzo dobrze się nimi pracuje. Co prawda lubią się troszkę osypywać, ale wielkiej tragedii nie ma. Wyjątkowo podoba mi się zestawienie kolorów oraz fakt, że mamy do dyspozycji zarówno cienie satynowe, matowe oraz bardziej rozświetlające i błystkowe. Łaczą się ze sobą super i blendują ekspresowo, nawet maty.

Smashbox Shapematters Pallete swatchesContour, Bronze, Highlight, Glow / wosk, cienie do brwi Taupe i Soft Brown

Smashbox Shapematters Pallete swatchesCienie: Vanilla, Totally Nude, Champagne, Stripped, Posh, Platinum, Sumatra, Aubergine, Blackout

Mój makijaż oczu chyba nikogo nie zaskoczy. Oczywiście z naciskiem na fiolet. Przy moich zielonych tęczówkach zawsze wygrywa! Powyżej załamania powieki nałożyłam najpierw cień Totally Nude, następnie podkreśliłam je obłędnym fioletem Aubergine. W zewnęrzny kącik dodałam odrobinę smolistej czerni Blackout, wewnętrzny kącik rozjaśniła Vanilla. Na całej powiece zagościł błyskowy róż Posh. Kreskę wykonałam cieniem Blackout (na sucho!).

Brwi podkreśliłam ciemniejszym cieniem do brwi Soft Brown. Żeby je jeszcze bardziej przyciemnić, zmieszałam go z cieniem Sumatra. Na wierzch ociupinka wosku.

Przy policzkach już nie kombinowałam. Kontur zrobił Contour, za róż posłużył mi Bronze, a za rozświetlacz Glow.

Smashbox Shapematters Pallete makeup

Smashbox Shapematters Pallete makeup

Smashbox Shapematters Pallete makeup