SHISEIDO kultowy brązer. Bronzer Oil-Free Medium.

by

Brązer Shiseido to produkt poniekąd już kultowy. Jeden z popularniejszych, bardziej lubianych i chwalonych produktów marki. Zmierzyłam się z nim i ja. Musiałam, przecież brązery to moja wielka miłość.

Shiseido Bronzer Oil Free Medium

Dostępny jest w 3 odcieniach. Ja mam ten środkowy – #2 Medium. Genialnie neutralny i uniwersalny, na tyle że powinien pasować chyba każdemu. Niezwykle delikatny i jedwabisty w dotyku. Bardzo dobrze przy tym napigmentowany. Nie można sobie jednak zrobić krzywdy. Nawet jeśli przesadzicie i nałożycie go za dużo, to bez kłopotu zejdziecie do poziomu jaki będzie Wam najbardziej odpowiadał. Efekt końcowy da się swobodnie stopniować.

Brązer idealnie nadaje się do konturowania. Jest całkowicie matowy, bez drobinek. Co prawda w kompakcie można dostrzec jakieś drobne maleństwa, ale na skórze ich absolutnie nie widać. Może za to, właśnie dzięki nim, nie matuje na płasko, nie spłaszcza rysów twarzy. W magiczny sposób rozpromienia i pozostawia wrażenie muśniętej słońcem skóry.

Shiseido Bronzer Oil Free Medium Shiseido Bronzer Oil Free Medium

Jeśli zależy Wam by było subtelnie, użyjcie miękkiego puchatego pędzla. Jeśli wolicie intensywny, wyrazisty kontur sięgnijcie po ten sztywniejszy, bardziej zbity. Brązer możecie nakładać warstwami, bez obaw o nierówności czy nieestetyczne plamy. Za każdym razem wygląda przepięknie i bardzo naturalnie!

ok 170 zł / 3 odcienie

Shiseido Bronzer Oil Free Medium swatch

Shiseido Bronzer Oil Free Medium makeup