ESTEE LAUDER błyszczyk i lakier do ust Pure Color Envy. Nowości wiosna 2016.

by

Dwa lata temu marka Estee Lauder postawiła sobie za cel spełnienie marzeń każdej kobiety o idealnej szmince do ust. W ten sposób powstały Pure Color Envy Sculpting Lipstick >>, które szybko zostały okrzyknięte hitami i ulubieńcami kobiet na całym świecie. Rok później dołączyły do nich subtelniejsze i pełne połysku Pure Color Envy Shine >>. Po drodze jeszcze pojawiły się Pure Color Envy Liquid Lip Potion >>. Wiadomym było, że marka na tym nie poprzestanie i znów nas mile zaskoczy.. Właśnie to zrobiła! Mamy kolejną nowość w rodzinie Pure Color Envy, ba, dwie nowości. Błyszczyk i lakier do ust – Pure Color Envy Sculpting Gloss i Pure Color Envy Sculpting Lacquer.

EsteeLauderPurEstee Lauder Pure Color Envy Gloss & Lacquer

 Kształtuj. Rzeźb. Powiększaj.

Bądź odważna.

Modelujący błyszczyk i lakier do ust Pure Color Envy zostały zaprojektowane do samodzielnego stosowania lub na pomadkę. Oferują pełne spektrum makijażu ust. Od subtelnego po zuchwałe, od kremowego po błyszczące, od błyszczyka do lakieru. Wykończenia i odcienie dla każdej karnacji, na każdą okazję i stosownie do każdej potrzeby.

Opakowania utrzymano w stylistyce całej linii Pure Color Envy. Błyszczyki i lakiery zamieszkały w kryształowo czystych, kwadratowych fiolkach z granatową zakrętką. Bliźniaczo do siebie podobne, wyróżnia je tylko kolor tła i napisu na górze nakrętki – złote tło i granatowy napis dla lakierów, granatowe tło i złoty napis dla błyszczyków.

Estee Lauder Pure Color Envy Gloss & Lacquer

Estee Lauder Pure Color Envy Gloss & Lacquer

Aplikator zaprojektowano w kształcie łopatki, specjalnie po to, by uchwycić krągłość ust podczas precyzyjnej aplikacji pozwalającej osiągnąć idealnie wymodelowany, wielowymiarowy kolor i blask. Wąska końcówka pozwala dokładnie obrysować kontur ust. Nie musimy posiłkować się pędzelkiem, nawet przy najbardziej intensywnym kolorze. Łopatka posiada na środku mały zbiorniczek, dzięki któremu możemy nanieść na usta optymalną ilość produktu i uzyskać regulowaną pełnię koloru i blasku, zgodnie z naszą potrzebą.

Estee Lauder Pure Color Envy Gloss & Lacquer

Estee Lauder Pure Color Envy Gloss & Lacquer

Pure Color Envy Sculpting Gloss na nowo definiuje pojęcie błyszczyka, przedstawiając nową, płynną strukturę balsamu do ust i szeroki wybór efektów wykończenia rozświetlających usta. Technologia Advanced True Vision zapewnia nawilżający blask i błyszczący kolor, akcentując kontur ust. Ma zwartą, bogatą, kremową konsystencję i poza jednym wyjątkiem, świetną pigmentację. Shell Game najbardziej delikatny z nich wszystkich, daje na ustach prawie przezroczystą taflę, wypełnioną złotymi drobinkami. Super spisze się w parze z pomadką. Pozostałe trzy odcienie jakie posiadam – Passionate FuchsiaFlirtatious Magenta i Tempting Melon – są tak dobrze nasycone, że rewelacyjnie wyglądają solo i nie potrzebują żadnego towarzystwa. Każdy jeden lśni jak wariat, pięknie współgra z naturalnym kształtem ust, modeluje je i optycznie powiększa. Daje efekt gładkiego, wielowymiarowego koloru i obłędnego połysku.

115 zł / 13 odcieni

Estee Lauder Pure Color Envy Gloss

Lakier do ust Pure Color Envy Sculpting Lip Lacquer to połączenie kremowej warstwy pomadki oraz połysku błyszczyka. Jeszcze bardziej gęsty i treściwy jak jego błyszczykowy brat. Mocno nasycony i świetnie napigmentowany. Usta są obficie nasiąknięte koloryzującym lakierem, który tworzy wspaniałe, świetliste, lśniące jak szkło wykończenie. Bajka! Technologia True Vision ™ Estée Lauder zapewnia optymalne rozłożenie koloru, a wielofunkcyjne polimery zatrzymują wilgoć i pigment. Z Potent Petal trzeba jednak nieco uważać. Gdy nałożymy go za dużo, może zacząć się mazać i powstaną brzydkie nierówności. W jego przypadku – mniej znaczy więcej. Dobra wiadomość dla fanek czerwieni na ustach jest taka, że Wicked Apple to jego absolutne przeciwieństwo. Kryje pięknie już po jednej warstwie, równomiernie rozkłada się na ustach i wygląda bosko.

115 zł / 3 odcienie

Estee Lauder Pure Color Envy Lacquer

Nie od dziś wiadomym jest, że nie liczy się tylko to co na zewnątrz, ale i w środku. Nie tylko kolor czy wykończenie świadczy o wysokiej jakości, ale również, a może przede wszystkim, formuła. Tutaj została skomponowana tak, by nawilżać usta przynosząc im natychmiastowe i długotrwałe korzyści. Kompleks Nawilżający i Kwas Hialuronowy pomagają zwiększyć zdolność ust do absorbowania i długotrwałego utrzymywania nawilżenia, co sprawia, że stają się miękkie, gładkie i elastyczne. Zapewniają komfort, długotrwałe nawilżenie oraz mieniący się, wielowymiarowy blask ust dający wrażenie ich powiększenia – bez cienia lepkości.

 Estee Lauder Pure Color Envy Gloss & Lacquer swatchesGloss: Passionate Fuchsia, Shell Game, Flirtatious Magenta, Tempting Melon / Lacquer: Potent Petal, Wicked Apple

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss Passionate Fuchsia makeupGloss: Passionate Fuchsia

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss Shell Game makeupGloss: Shell Game

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss Flirtatious Magenta makeupGloss: Flirtatious Magenta

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss Tempting Melon makeupGloss: Tempting Melon

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Lip Lacquer Potent Petal makeupLacquer: Potent Petal

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Lip Lacquer Wicked Apple makeupLacquer: Wicked Apple