DIOR Poison Girl EDP

by

Poison to znacznie więcej niż zapach. To historia kobiecości według Dior, owiana aurą skandalu, wbrew przyjętym kanonom. Bulwersująca zmysły do tego stopnia, że na równi urzeka, co budzi sprzeciw. Mit powraca w oryginalnym, wielkim zapachu Dior, który przybrał postać kobiety Poison Girl głoszącej swój prowokacyjny manifest : « I AM POISON »

Dior Poison Girl

François Demachy, naczelny nos marki Dior, stworzył Poison Girl dla pokolenia młodych kobiet. Kobiet, które nie kryją swojej siły uwodzenia. To zapach skrojony na miarę dzisiejszych czasów. Może i mało Poison, zdecydowanie bardziej Girl, ale upaja i mami jak najlepsza trucizna.

Na początek owocowa nuta gorzkiej Pomarańczy budzi pragnienie. Ten kwaskowy, poruszający zmysły wstęp podkreśla cielesne piękno Róży i ociera się o zmysłowość wenezuelskiej Fasoli Tonka. Apetyczna, brązowa Fasola otacza delikatnym akcentem goryczki. Waniliowy i migdałowy zapach zmysłowo otula… W jego słodkiej krągłości pojawiają się nieoczekiwane tonacje, które długo pozostają w pamięci. Akord Wanilii jest także obecny w Poison Girl, dla jeszcze bardziej wyrazistego podkreślenia wdzięku, któremu nie można nie ulec. Współgrając z tą zmysłową kombinacją, nuta balsamu Tolu pieści i uspokaja. Tło zanurza się w gęstej, drzewnej, mocnej i mlecznej zmysłowości drewna sandałowego ze Sri Lanki. Serce Poison Girl jest mocne, gdyż króluje w nim Róża. Niespokojna i ekspresyjna Esencja Róży Damasceńskiej łączy się z Absolutem Róży z Grasse, która stanowi kwiatową kwintesencję.

Dior Poison Girl

Poison Girl, to zapach ekstremalnie słodki. Niebezpiecznie upajający i uwodzicielski. Doskonała propozycja dla fanek ulepkowatych woni. Zapach współczesnej dziewczyny, który wyraża jej wszystkie pragnienia, bez zahamowań, która nie musi walczyć o swoją wolność, ponieważ urodziła się wolna.

Dior Poison Girl

Dziewczyna Poison Girl jest młoda i bardzo współczesna. Nie jest ubrana w różowe tiule, kokardki i koronki. To zdecydowanie nie jest jej bajka. Jest nieco zbuntowana. Bliżej jej do czarnej skóry i cięższych butów.. albo niebotycznie wysokich szpilek. Zachęca i wodzi za nos. Jest swobodna i pewna swej siły. Śmiałość graniczy tu z bezczelnością. Poison Girl potrafi być uwodzicielska. Kiedy tylko chce. Zapach jest jej znakiem rozpoznawczym. Odważny i seksowny. Tak jak ona!