CHANEL Coco Mademoiselle. Touche de Parfum.

by

Coco Mademoiselle, choć znam na wylot od kilku już lat, to zapach który nieustannie mnie pociąga, fascynuje i intryguje. Nie jestem w stanie zliczyć ilości flakonów, które ze smutkiem pożegnałam i z jeszcze większą radością powitałam. Mój ukochany, najwspanialszy, najlepszy! Gdybym miała wybrać tylko jeden, taki który wyraża mnie całym sobą, zawsze i wszędzie, bez ceregieli i zbędnych słów, byłby to właśnie ON. Mogłabym się w nim pluskać i kąpać. Cała, od stóp do głów. Moje zachwyty znalazły ujście w tym wpisie >>, mogłabym jednak pisać mu pieśni pochwalne w nieskończoność.

Chanel Coco Mademoiselle Touche De Parfum Spring 2016

Orientalny, o mocnym charakterze i zaskakującej świeżości. Na początku skrzy się i buzuje. Nuta świeżej i wibrującej pomarańczy pobudza wszystkie zmysły. W samym sercu czysta i delikatna mieszanka jaśminu i róży budzą kobiecość. Akcenty paczuli i wetiwer, trochę piżma i dużo paczuli ocieplają kompozycję i odkrywają zmysłowość.

Wiecznie zmysłowa. Wiecznie kobieca. Wiecznie elegancka.

Chanel Coco Mademoiselle Touche De Parfum Spring 2016

Perfumy dostępne są w kilku pojemnościach (35 / 50 / 100 / 200 ml), w wersji EDP, EDT oraz czystym ekstrakcie ‚parfum’. Na wiosnę 2016 marka Chanel proponuje nam nowy mini format – limitowane opakowanie Touche de Parfum.

Chanel Coco Mademoiselle Touche De Parfum Spring 2016

Kobiece, wytworne i finezyjne jak nigdy dotąd. Zainspirowane kształtem błyszczyka (Rouge Allure Gloss >>), wtulone w beżowe zamszowe etui, może wsunąć się niezauważenie do kieszeni czy najmniejszej nawet torebki. By móc towarzyszyć każdej uzależnionej od niego kobiecie gdziekolwiek i kiedykolwiek chce. Gdy ma ochotę na kroplę uwiedzenia. Ja mam. Zawsze!

Chanel Coco Mademoiselle Touche De Parfum Spring 2016 Chanel Coco Mademoiselle Touche De Parfum Spring 2016 Chanel Coco Mademoiselle Touche De Parfum Spring 2016 Chanel Coco Mademoiselle Touche De Parfum Spring 2016