TOM FORD Runway Color. Makijaż wiosna 2016.

by

Wiosenny makijaż Toma Forda inspirowany jest luksusowymi i odbijającymi światło konsystencjami – oczy rozświetlone zostały odcieniami w dyskotekowo-dekadenckim stylu, a usta ponętnie mienią się i połyskują. Kolekcja Runway Color to kolorowa opowieść o stylizacjach rodem z wybiegu. Pozwala nam przenieść się na chwilę do wizjonerskiego świata projektanta.

Tom Ford Runway Color

Patent Finish Lip Color

Innowacyjna formuła tej pomadki to połączenie kryjącego koloru i wykończenia zapewniającego wysoki połysk. To swoista hybryda, będąca czymś pomiędzy, a może i jednocześnie, pomadką, lakierem do ust i błyszczykiem. Koncentracja pigmentu jest niebywała, a kolory tak intensywne, że aż biją po oczach. Moje odcienie, to fuksjowy róż Infamy oraz wiśniowa czerwień Stolen Cherry. Umieszczone w wyjątkowym, zapewniającym łatwość aplikacji sztyfcie w kształcie pióra ze skuwką, wyposażone zostały w aplikator z miękkiej gąbki. Bardzo wygodny w obsłudze i nieprzyzwoicie precyzyjny. Zapewnia równomierną aplikację, a jego końcówka pomaga w obrysowaniu konturu ust i podkreśleniu ich kształtu. Konsystencja jest lekka, wodnisto-żelowa. Rewelacyjnie się rozprowadza, chwilę po aplikacji nieco podsycha i idealnie otula usta. Wypełnia każdy milimetr i pozostawia na nich przyjemne uczucie. Zapewnia intensywny, żywy kolor i meeega blask! Muszę też szepnąć słówko o trwałości. Nie groźna Patent Finish Lip Color kawa, herbata czy sok. Przetrwają też bez problemu mniejszy posiłek. Genialnie wnikają w usta. Pełen obłęd!

209 zł / 8 odcieni

 Tom Ford Runway Color Patent Finish Lip Color Tom Ford Runway Color Patent Finish Lip Color

Stolen Cherry, Infamy

Cream Color For Eyes

Te cienie, w przeciwieństwie do zupełnej nowości w postaci Patent Finish Lip Color, znane są fankom twórczości Toma Forda bardzo dobrze. Pojawiają się regularnie w limitowanych kolekcjach, czy to w wersji solo czy w duecie z cieniem pudrowym jak choćby Night Sky ze świątecznej kolekcji Noir >>. Na wiosnę 8 propozycji kolorystycznych, począwszy od słonecznego, błyszczącego odcienia Sphinx, a skończywszy na mieniącym się, inspirowanym morzem Siren Blue. Mój odcień zwie się Burnished Copper i jest oliwkową zielenią z małą domieszką brązu. Formułę ma miękką i bardzo kremową. Gładko i równomiernie rozprowadza się na powiekach. Jest fajnie wilgotny, dzięki czemu nie zasycha od razu i mamy dużo czasu by wypracować dokładnie taki efekt jaki chcemy. Daje mocny kolor i pełne krycie, ale jeśli mamy ochotę na delikatniejszy look wystarczy nałożyć go symbolicznie lub sięgnąć po bardziej puchaty pędzelek. Pięknie rozświetla spojrzenie i nadaje powiekom metaliczny połysk. Trwałość również na piątkę z plusem. Od rana do wieczora!

189 zł / 8 odcieni

Tom Ford Runway Color Cream Color For Eyes Burnished Copper Tom Ford Runway Color Cream Color For Eyes Burnished Copper Tom Ford Runway Color Cream Color For Eyes Burnished Copper

Piękna ta Tomkowa wiosna. Mocna, intensywna, kolorowa i bardzo błyszcząca. Jedyne czego mogłabym sobie zażyczyć, to rozszerzenie oferty Patent Finish Lip Color o bardziej stonowane, delikatesowe odcienie.. bym mogła upajać się nimi każdego dnia!

Tom Ford Runway Color swatchesCream Color For Eyes Burnished Copper, Patent Finish Lip Color Infamy, Stolen Cherry

Tom Ford Runway Color Cream Color For Eyes Burnished Copper makeupCream Color For Eyes Burnished Copper

Tom Ford Runway Color Cream Color For Eyes Burnished Copper makeup

TomFordRunwayColor_PatentFinishLipColor_Infamy_makeup2Patent Finish Lip Color Infamy

Tom Ford Runway Color Patent Finish Lip Color Stolen Cherry makeupPatent Finish Lip Color Stolen Cherry

Kolekcja Runway Color dostępna jest wyłącznie na stoisku Tom Ford Beauty w Perfumerii Douglas w CH Arkadia w Warszawie.