SHISEIDO Face Color Enhancing Trio. RS1 Plum.

by

Pudry, róże, brązery, rozświetlacze. Kochamy je wszystkie. Pięknie modelują twarz i odświeżają lico. Moja ulubiona kategoria obejmuje odcienie, które ja nazywam pieszczotliwie brudasami. Przyciągają mnie najmocniej. Im dziwniejsze i mniej oczywiste, tym bardziej mnie kręcą. Na widok każdego takiego dziwaka świecą mi się oczy. Trójkolorowy puder do modelowania marki Shiseido z pozoru na takiego nie wygląda, ale drzemie w nim wielki potencjał.

Shiseido Face Color Enhancing Trio RS1 Plum

W kompakcie znajdziemy trzy kolory. Z założenia mają pozwolić na zharmonizowanie rysów twarzy oraz osiągnięcie trójwymiarowej, zdrowo wyglądającej i promiennej cery. Świeżość ‘różanej cery’ daje nam Blushing Color, osiągnięcie ‘trójwymiarowości’ zapewni Sculpting Color, a połączenie z naturalną tonacją skóry uzyskamy dzięki Harmonizing Color. W przypadku mojej brudaskowej śliwki Plum (RS1) mamy do czynienia z mocnym różem, karmeloweym brązem i złotym beżem. Kolory mogą być wykorzystane indywidualnie lub jako miks wszystkich odcieni. Wybór należy do nas. Każda z nas może obrać taką metodę jaka najlepiej pozwoli osiągnąć pożądany efekt.

Shiseido Face Color Enhancing Trio RS1 Plum

Próbowałam obu sposobów i zdecydowanie ten drugi bardziej przypadł mi do gustu, bo po zmiksowaniu wychodzi piękny brudasek. Większym pędzlem zbieram trochę koloru z każdego paska i nakładam na policzki. Jeśli mi mało dokładam kolejną porcję. Jeśli chcę by finalny odcień był bardziej brązerowy, dokładam samego brązera. Jeśli za mało mi różu, to właśnie na tej partii kompaktu skupiam się najmocniej przy nakładaniu drugiej warstwy. Jeśli przedobrzę, a można bo pigmentacja jest na wysokim poziomie, sięgam po najjaśniejszy odcień. Nie dość, że fantastycznie zespala ze sobą pozostałe kolory, to jeszcze w szybki i łatwy sposób pozwala rozblendować całość do takiego poziomu jaki odpowiada nam najbardziej.

Shiseido Face Color Enhancing Trio RS1 Plum

Sam puder ma miękką i jedwabistą konsystencję. Lekko się rozprowadza i doskonale wtapia w skórę. Nie pozostawia po sobie pudrowego wrażenia. Subtelnie rozświetla i rozpromienia. Cera odzyskuje naturalną świeżość i zdrowy wygląd. Twarz jest dodatkowo ładnie wymodelowana. Tak jak lubię!

Shiseido Face Color Enhancing Trio RS1 Plum swatches

Shiseido Face Color Enhancing Trio RS1 Plum makeup