FOREO płyny do mycia twarzy

by

O tym, że skuteczne oczyszczanie to podstawowy zabieg pielęgnacyjny wiemy chyba wszyscy. Odpowiada za dobrą kondycję naszej cery, sprawia że wygląda lepiej, a makijaż trzyma się na niej dłużej. Wybór jest ogromny. Żele, płynki, pianki. Każda skóra znajdzie coś dla siebie. Ofertę czyścików wzbogaciła w zeszłym roku marka Foreo, wprowadzając do swojego asortymentu dwa płyny do mycia twarzy. Dwie różne formuły, do stosowania na dzień i na noc. Mogą być stosowane samodzielnie, ale zaprojektowane są w ten sposób, by najlepiej współgrać ze szczoteczkami z linii LUNA™Aktywacja T-SONIC™ zmienia konsystencję płynów, by lepiej stymulować składniki aktywne, sprawić że wnikną głębiej w skórę, maksymalizując tym samym ich wchłanianie i skuteczność.

ForeoCleansers_8

Płyn do mycia twarzy na dzień na bazie pobudzającego, rozświetlającego jogurtu

Wersja na dzień ma konsystencję lekkiego lotionu, który w kontakcie ze skórą i szczoteczką zmienia się w puszystą piankę. Wzbogacona esencją z bergamotki, wyciągami z owoców moreli i mandarynki natychmiast odświeża, dodaje energii i pobudza do działania. W trakcie masażu uwalnia składniki odżywcze probiotyków jogurtowych, nawilżając i chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami  zewnętrznymi dzień po dniu. Skóra poddana takiemu oczyszczeniu jest odświeżona, wygładzona i promienna. 

* 124.90 zł / 100 ml

ForeoDayClenaser

Płyn do mycia twarzy na noc na bazie topniejącego żelu

Wersja na noc ma konsystencję delikatnie oleistego żelu. Dzięki połączeniu mocy meteorytu i bardzo drobnych cząsteczek których w środku całe mnóstwo, po nałożeniu na twarz przeistacza się w aksamitne mleczko. Drobinki są wyczuwalne tylko podczas aplikacji na skórę. W trakcie masażu szczoteczką już ich właściwie nie czuję. Ta wersja jest bardziej bogata i tłusta od wersji dziennej, co ma sens biorąc pod uwagę, że wieczorem musimy usunąć wszystkie zanieczyszczenia jakie nazbierały się na skórze w ciągu całego dnia. Świetnie oczyszcza i usuwa pozostałości makijażu. Nie pozostawia po sobie żadnej warstwy. Skóra jest wygładzona i gotowa do przyjęcia wieczornej pielęgnacji.

* 149.90 zł / 100 ml

ForeoNightCleanser_1 ForeoNightCleanser_2

Bardzo podoba mi się idea stosowania dwóch różnych płynów – dwóch różnych formuł, w zależności od pory dnia. Nasza skóra ma przecież różne potrzeby i wymagania. Rano najbardziej zależy nam na delikatnym oczyszczeniu, odświeżeniu i pobudzeniu. Wieczorem z kolei musimy zmierzyć się z demakijażem i większą ilością zanieczyszczeń.

ForeoCleansers_5

Oba płyny aplikujemy na suchą skórę, następnie masujemy wilgotną szczoteczką. Nie tworzą gęstej, bujnej piany, ale pod wpływem sonicznych wibracji zmieniają się w delikatną emulsję. Świetnie oczyszczają i wygładzają skórę.