CHANEL Les Beiges Healthy Glow Foundation

by

Les Beiges to manifest piękna marki Chanel. Przekuwa naturalny wygląd w najlepszy styl. Wykracza poza modę i pory roku. Cera odrywa się od sezonowego rytmu by rozkoszować się pięknem przez cały rok. Słońce muska kości policzkowe, a powiew orzeźwiającego powietrza nadaje skórze świeżości i piękny zdrowy glow.

W mniej jak 3 lata od premiery pudru Healthy Glow Sheer Powder, który zdążył stać się już produktem kultowym i pokochały go kobiety na całym świecie, nadszedł czas na nową generację podkładów, szybkich i łatwych w użyciu Healthy Glow Foundation (233 zł). Wykorzystano w nim innowacje optyczne oraz skoncentrowano się na właściwościach tych składników roślinnych, które przeciwstawiają się wszystkich warunkom atmosferycznym.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation

Laboratoria Chanel zbadały charakterystyczne dla zdrowego glow cechy. Zależało im na wydobyciu blasku cery i podkreśleniu naturalnego wyglądu. Analizy i badania doprowadziły do stworzenia Healthy Glow Booster. Ten niezwykły dwutlenek tytanu absorbuje promienie świetlne, tworząc ich odbicie na powierzchni skóry. Rezultatem jest świeży i delikatnie różany efekt halo dający świetlny refleks. Dodatkowo w celu ukrycia niedoskonałości i upiększenia cery połączono unikalne i wyjątkowe mineralne pigmenty z wyselekcjonowanymi ze szczególną dbałością pudrami rozpraszającymi światło. Dzięki nim cera ma wyglądać naturalnie i promiennie.

Jakby tego było mało, wyselekcjonowano specjalny składnik – ekstrakt z żyworódki – który ma za zadanie chronić naturalne piękno skóry. Znany ze swoich zdolności do adaptacji w różnych klimatach oferuje nawilżające i antyoksydacyjne właściwości, a także zwiększa dotlenienie skóry. W połączeniu z filtrem SPF 25 zapewnia optymalną ochronę przed słońcem, wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym. Ponadto podkład wzbogacony został o pochodną kwasu hialuronowego znanego ze swoich nawilżających właściwości. Zapewnia komfort i nawilżenie przez cały dzień, a specjalny polimer odporny na pot i sebum gwarantuje doskonałą trwałość.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation

Od naturalnej, niczym nie pokrytej skóry, muśniętej delikatnie słońcem i ciepłym wiatrem, bije świeżość i witalność. To jest właśnie to co precyzyjnie kreuje Healthy Glow Foundation – wrażenie i uczucie skóry, która swobodnie oddycha. W harmonii z ideą linii Les Beiges podkład zachowuje i podkreśla naturalne piękno skóry. Ma na celu zapewnić światło, świeżość i łatwą w aplikacji teksturę, która ozdabia i upiększa cerę.

Ma płynną, lekką, nietłustą formułę. Jest łatwy w aplikacji, choć dość szybko zasycha na skórze, dlatego najlepiej nakładać go szybko i sprawnie. Próbowałam aplikacji beauty blenderem, pędzlem i palcami. Ta ostatnia metoda najbardziej przypadła mi do gustu, choć myślę że każda znajdzie grono zwolenników. Nałożony jedną warstwą tworzy cienki delikatny woal na skórze. Można jednak krycie swobodnie nadbudować do średniego, naprawdę bardzo przyzwoitego.

Co mnie najbardziej zaskoczyło, to efekt pięknego matu jaki po sobie zostawia. Do tej pory Les Beiges, to było bardzo lekkie krycie i sporo blasku. Tutaj mamy do czynienia z ładnym matem. Jest też subtelne rozświetlenie, ale matu w macie jest naprawdę sporo. To doskonała wiadomość dla posiadaczek skór mieszanych i lekko tłustych. Jest duża szansa, że mocno się z Healthy Glow Foundation polubicie. Może nawet pokochacie, za wykończenie właśnie i idącą za nim rewelacyjną trwałość! Podkład przypruszony pudrem Healthy Glow Sheer Powder, który z założenia pudrem matującym nie jest, przetłuszczające się obszary skóry trzyma w ryzach przez dobre 8-9 godzin. Jeśli to dla Was za mało, chwyćcie za delikatny puder matujący. Macie gwarantowany mat przez więcej jak 12! Ja jestem zachwycona!

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation

Określenie ‘naturalność’ powtarzane jest tutaj jak mantra. Healthy Glow Foundation daje efekt drugiej skóry i podnosi jej naturalne piękno. Choć trzyma produkcję sebum pod kontrolą i jest niesamowicie trwały, to pozwala skórze oddychać. Nosi się bardzo komfortowo, od samego rana do późnego wieczora.

Paleta kolorów dostępnych w Polsce obejmuje 8 odcieni – od bardzo jasnego N10 do opalonego N50.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation swatches

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation swatchesN20, N30, N32, N40, N50

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation No30 makeupN30