TOM FORD Noir. Makijaż.

by

Niedługo po premierze pięknego Noir Pour Femme >>, Tom Ford znów zachwyca. Limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu NOIR, inspirowana tym właśnie zapachem, wkroczyła dumnie do perfumerii (Douglas na wyłączność). Umieszczona w połyskującym, kruczoczarnym opakowaniu nawiązuje do charakterystycznej dla kobiety Toma Forda frywolnej oscylacji pomiędzy nieśmiałością i prowokacją, tajemniczością i ekstrawagancją. Ja chcę, bardzo chcę, być kobietą Toma Forda!

Tom Ford Noir Collection

Najpiękniej świecącą gwiazdą na tym niebie jest zestaw cieni do powiek – w kremie i pudrze – Cream and Powder Eye Color w kolorze Night Sky (250 zł). Napisałam Wam dziś na Intagramie, że słowa są tu absolutnie zbędne, bo czy jakiekolwiek są w stanie opisać to cudo?!

Tom Ford Noir Collection Night Sky

Warstwa dolna zawiera kremowy cień w kolorze bardzo ciemnego, głębokiego granatu, podczas gdy na wierzchu umieszczono coś od czego wzroku oderwać nie można! Bajeczny, cudowny, obłędny, genialny.. mogłabym tak w nieskończoność.. intensywny granat podbity czernią, wypełniony do granic przyzwoitości fioletowymi, srebrnymi i turkusowymi iskierkami. Absolutne mistrzostwo!

Tom Ford Noir Collection Night Sky Tom Ford Noir Collection Night Sky

Dobrze napigmentowany, nakłada i blenduje się z niebywałą łatwością i już sam w sobie ma wielką moc, ale prawdziwa magia dzieje się gdy użyjemy go w duecie z kremem. Jest jeszcze mocniej i jeszcze intensywniej. Drobinki przepięknie migoczą i odbijają światło. Night Sky na powiece wygląda jak najpiękniej roziskrzone niebo, w najpiękniejszą z najpiękniejszych nocy! Jednej z tych nocy, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci!

Tom Ford Noir Collection Night Sky Tom Ford Noir Collection Night Sky

W kolekcji znajdziecie również tusz do rzęs Lash Tips Mascara (189 zł) w odcieniach złota i kobaltu. Tę drugą – Pure Cobalt – możecie podejrzeć u mnie. Jak już sama nazwa wskazuje, to maskara do podkreślania końcówek rzęs. Ma rozświetlić pełną tajemniczości stylizację ekstrawaganckim i zalotnym blaskiem. Nałożona na końcówki wytuszowanych na czarno rzęs jest praktycznie niewidoczna. Dopiero w wydaniu solo (u mnie w makijażu na dolnych rzęsach) ukazuje swoje oblicze i stanowi bardzo subtelny akcent.

Tom Ford Noir Collection Lash Tips Mascara Pure Cobalt

Tom Ford nie przestaje mnie zachwycać! Mam przeczucie, że nikt inny, jak On właśnie jest mistrzem w tworzeniu drobinkowców / glitterów idealnych! Pamiętacie tę piękną zieleń z palety Sahara Haze >> ! Night Sky jest równie magiczny!

TomFordNoirCollection_NightSky_swatchesLash Tips Mascara Pure Cobalt, Cream and Powder Eye Color Night Sky – część kremowa, część pudrowa, puder na kremie

Tom Ford Noir Collection Night Sky makeup

Tom Ford Noir Collection Night Sky makeup

Tom Ford Noir Collection Night Sky makeup

Kosmetyki do makijażu TOM FORD Beauty kupicie wyłącznie na stoisku marki TOM FORD w Perfumerii Douglas w CH Arkadia w Warszawie oraz na douglas.pl.